خیز همگانی برای رئیس جمهور شدن/ نماینده کلیبر هم اعلام کاندیداتوری کرد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، ارسلان فتحی‌پور پیش از اعلام کاندیداتوری خود، با حضور در مرقد امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب ادای احترام کرد. رییس کمیسیون اقتصادی […]

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، ارسلان فتحی‌پور پیش از اعلام کاندیداتوری خود، با حضور در مرقد امام خمینی(ره) و بهشت زهرا(س) به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای انقلاب ادای احترام کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: اصلی‌ترین تاکید مقام معظم رهبری، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و دومین انتظار ایشان، برگزاری یک انتخابات آبرومندانه و سالم است که معنی آن پرهیز از هرگونه جوسازی و جنجال است.

فتحی‌پور با بیان اینکه “همه باید کمک کنیم تا فضای انتخابات از سیاست‌زدگی محض خارج شود”، گفت: تاکنون اقتصاد کشور تحت تاثیر سیاست‌زدگی قرار گرفته است و جایی که صحبت از برنامه‌محوری می‌شود، فضا آلوده به تخریب می‌شود و در چنین فضایی تنها کسی که سرش بی‌کلاه می‌ماند، مردم شریف است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: شرح مفصل برنامه‌های من به موقع از سوی ستاد اعلام خواهد شد، اما برای برون‌رفت از وضعیت موجود، در حال حاضر می‌شود چند راهکار ارائه کرد.

فتحی‌پور با بیان اینکه “مطابق سند چشم‌انداز ۲۰ ساله و در جهت ارج و قرب دادن به علم، پارلمان اقتصاددانان کشور را شکل خواهم دادم”، تاکید کرد: همچنین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور را برای تدوین برنامه‌های دقیق و نظارت بر حسن اجرای برنامه‌ها احیا خواهم کرد.

وی درباره دیگر برنامه‌های پیشنهادی خود گفت: سازمان گسترش تولیدات کشاورزی، با مرامنامه تولیدی صِرف تشکیل خواهم دادم و طرح آمایش استعدادهای صنعتی ایران را ارائه خواهم کرد. همچنین پارلمان ملی نخبگان ایران را تشکیل خواهم داد و در زمینه‌های مختلف از وجود این عزیزان استفاده خواهم کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت من برای تمام شهروندان فارغ از شغل و محل زندگی، خود را مکلف به فراهم کردن دسترسی شهروندان به سطح استاندارد می‌داند. در تعیین وزرا و کابینه خود نیز از نظرات تمام مشاوران و تشکل‌های صنفی و بخش خصوصی و اقتصادی استفاده خواهم کرد.

انتهای خبر