ضعف مدیریت تراکتورسازی را در آسیا حذف کرد/عملکرد تونی عالی بود

کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز با تمجید از عملکرد “تونی” گفت: ضعف مدیریت منجر به حذف تراکتورسازی تبریز در جام باشگاه‌های آسیا شد. به گزارش اعتدال پرس، میرمجید ناظمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تیم تراکتورسازی پس از حذف از آسیا و پیش از دو بازی حساس خود در لیگ برتر در وضعیت […]

کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز با تمجید از عملکرد “تونی” گفت: ضعف مدیریت منجر به حذف تراکتورسازی تبریز در جام باشگاه‌های آسیا شد.
به گزارش اعتدال پرس، میرمجید ناظمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: تیم تراکتورسازی پس از حذف از آسیا و پیش از دو بازی حساس خود در لیگ برتر در وضعیت خوبی قرار نداشته و بازیکنان این تیم به یک ریکاوری روحی نیاز دارند.
این بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز در دهه ۵۰، علت ناکامی در هفته‌های اخیر تراکتورسازی را ضعف مدیریتی بیان کرد و گفت: در فصل نقل و انتقالات سال پیش بازیکنان موثری چون توزی رودریگو، اکبرپور، صادقی، حدادی‌فر و … از تیم تراکتورسازی جدا شدند و مدیریت باشگاه بازیکنانی را گرفت که کارایی بالایی برای این تیم نداشتند و قدرت مانور مربی برای تغییرات تاکتیکی در تیم را گرفت.ناظمی تصریح کرد: از طرف دیگر مدیریت به جای تلاش برای کاستن مشکلات تیم، بر حاشیه‌ها دامن زد و نتوانست به صورت کدخدامنشانه بحران اعتراض بازیکنان را حل کند و به جریمه و محروم کردن پناه آورد.

وی افزود: تراکتورسازی مگر چند مهره کلیدی و تاثیرگذار دارد که با بازیکنان اینگونه قهر و آشتی راه می‌اندازند؟

عملکرد “تونی” عالی بوده است

وی در مورد “تونی” گفت: وی عملکرد کاملاً قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته و در این مورد جای هیچ تردیدی نیست.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی افزود: “تونی” مربی همان تیم نیم فصل اول است و تا چند هفته پیش بهترین نتایج را برای تراکتور به دست آورده بود، ضعف قوای جسمانی بازیکنان در بازی‌های اخیر و فشردگی مسابقات موجب افت تیم تراکتورسازی شد.

کاپیتان سابق تراکتورسازی، علت کاهش تماشاگران این تیم را عدم نتیجه‌گیری و نیز مصاحبه اخیر جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دانست و گفت: وقتی تماشاگران به دلیل نتایج ضعیف از مدیریت انتقاد می‌کنند، ایشان به جای انتقادپذیری در واکنش به تماشاگران می‌گوید آنها تماشاگر نبودند و پول گرفته بودند، تماشاگر نیز قهر می‌کند و باشگاه را در این راه تنها می‌گذارد.

ناظمی گفت: چرا باید تهمت ناروا به آن همه تماشاگر که همه یک صدا به وی اعتراض می‌کردند، زده شود؟

وی با این وجود از تماشاگران تیم خواست که در بازی‌های باقیمانده حمایت خود را از تیم تراکتورسازی ادامه دهند تا این تیم بتواند سهمیه آسیا برای فصل آتی را کسب کند.

انتهای خبر