فشار هواداران سردار را وادار به استعفا کرد/ جعفری: نامه کناره‌گیری‌ام را به هیات مدیره دادم

پس از اخراج تونی اولیویرا موجی از عصبانیت از سوی هواداران علیه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به وجود آمد و از صبح امروز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه جعفری پس از انتقاداتی که از طرف هواداران بر او وارد شد صبح امروز استعفای خود را تقدیم هیئت مدیره تراکتورسازی کرد. به گزارش اعتدال پرس، به […]

image_pdfimage_print

پس از اخراج تونی اولیویرا موجی از عصبانیت از سوی هواداران علیه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به وجود آمد و از صبح امروز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه جعفری پس از انتقاداتی که از طرف هواداران بر او وارد شد صبح امروز استعفای خود را تقدیم هیئت مدیره تراکتورسازی کرد.
به گزارش اعتدال پرس، به دنبال انتشار این اخبار مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که «آیا شما فصل بعد هم مدیرعامل تراکتورسازی خواهید بود؟»، تاکید کرد: من از یک دقیقه دیگر هم خبر ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. بنده کاندیدای انتخابات شورای شهر تبریز شده‌ا‌م تا بتوانم از آنجا به تراکتورسازی کمک کنم. به هرحال برای این کار نیاز به وقت بیشتری دارم. به همین دلیل با ارائه نامه‌ای به هیات مدیره، درخواست کناره گیری از مدیرعاملی تراکتورسازی را مطرح کرده‌ام تا بیشتر به کارهای مربوط به کاندیدا شدنم در شورای شهر برسم.

جعفری در پاسخ به این سوال که «اگر در انتخابات شورای شهر رای بیاورید، دیگر نمی‌توانید در باشگاه تراکتورسازی فعالیت کنید؟»، گفت:مشکلی از این بابت وجود ندارد. از آنجائیکه تراکتورسازی به صورت خصوصی اداره می‌شود، می‌توانم در این باشگاه فعالیت کنم. من همه چیز را به هیات مدیره باشگاه سپرده‌ام و تصمیم گیری برعهده آنهاست. واقعا نمی‌دانم چه خواهد شد و فقط باید صبر کنم.

 

  روز پنجشنبه تونی اولیویرا با اعلام محمدحسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از سمت خود اخراج شد و سرمربیگری تیم تراکتورسازی به حسن آذرنیا واگذار شد اما این خبر بازتاب زیادی در رسانه های ایرانی و بین المللی داشت.

علاوه بر آن هواداران تراکتورسازی نیز در مقابل این تصمیم مدیرعامل واکنش نشان دادند و جعفری را مقصر نتایج ضعیف تیم دانستند و از سرمربی تیم خود اعلام حمایت کردند. همچنین در دیدار دو تیم تراکتورسازی و الجیش نیز هواداران بارها علیه مدیریت باشگاه شعار دادند.

حال باید منتظر ماند و دید این ماجرا سرانجام به کجا ختم خواهد شد و آیا جعفری با این استعفا از سمت خود کناره گیری می کند یا از تصمیم خود منصرف شده و به خواسته هواداران مبنی بر بازگشت مجدد تونی به تیم موافقت می کند؟

انتهای خبر