درخواست سعید جلیلی از حامیانش برای پرهیز از تبلیغات زودهنگام انتخاباتی

جلیلی نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری طی پیامی حامیانش را از اهدای طومار انتخاباتی به دلیل انجام تبلیغات زودهنگام انتخاباتی منع کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از سایت حیات طیبه، با درخواست سعید جلیلی برنامه اهدا طومارهای مردمی به وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری لغو شد. با توجه به پیغام سعید جلیلی به ستاد مردمی […]

جلیلی نامزد احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری طی پیامی حامیانش را از اهدای طومار انتخاباتی به دلیل انجام تبلیغات زودهنگام انتخاباتی منع کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از سایت حیات طیبه، با درخواست سعید جلیلی برنامه اهدا طومارهای مردمی به وی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری لغو شد.

با توجه به پیغام سعید جلیلی به ستاد مردمی دعوت از ایشان مبنی بر عدم القای حرکت‌های خلاف مقررات و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی توسط حامیان ایشان برنامه اهدای طومارهای مردمی به دفتر دکتر جلیلی کنسل شد.

محمدصادق شهبازی هماهنگ کننده ستادهای مردمی دعوت از جلیلی با اعلام لغو برنامه اهدا طومارهای مردمی به دفتر دکتر جلیلی گفت: «با توجه به پیغام دکتر جلیلی به ستاد مردمی دعوت از ایشان مبنی بر عدم القای حرکت‌های خلاف مقررات و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی توسط حامیان ایشان برنامه اهدای طومارهای مردمی به دفتر دکتر جلیلی کنسل گردید.»

شهبازی همچنین اعلام کرد: «به جای برنامه امروز «همایش ائتلاف ۱+مردم» روز ۵ شنبه از ساعت ۱۷ در حسینیه قهرودی‌ها برگزار می‌گردد که اخبار تکمیلی آن به اطلاع مردم خواهد رسید.»

انتهای خبر