واکنش احمدی نژاد به ثبت نام رحیمی

یک سایت خبری مدعی شد محمدرضا رحیمی ، معاون اول رییس جمهور بدون هماهنگی با احمدی نژاد برای انتخابات ثبت نام کرده است. به گزارش اعتدال پرس، سایت اصولگرا نوشت: اگراز جمله اتفاقات روز گذشته ثبت نام کاندیدها من جمله حضور هاشمی و مشایی عبور کنیم،  ثبت نام وکالتی محمد رضا رحیمی از طیف دولت […]

یک سایت خبری مدعی شد محمدرضا رحیمی ، معاون اول رییس جمهور بدون هماهنگی با احمدی نژاد برای انتخابات ثبت نام کرده است.

به گزارش اعتدال پرس، سایت اصولگرا نوشت: اگراز جمله اتفاقات روز گذشته ثبت نام کاندیدها من جمله حضور هاشمی و مشایی عبور کنیم،  ثبت نام وکالتی محمد رضا رحیمی از طیف دولت سوالهای زیادی را در فضای رسانه ای ایجاد نموده است.
به گزارش اصول گرا، شنیده های خبرنگار ما حاکی از آن است که حضور وی بدون هماهنگی احمدی نژاد بوده و رئیس جمهور از این مطلب رضایت ندارد.
همچنین در خبری در ایسنا آمده بود که  : رحیمی به زودی اعضای اصلی ستاد خود را معرفی می‌کند
دفتر محمدرضا رحیمی یکی از کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد که به زودی رییس و مسئولان کمیته‌های مختلف ستاد وی معرفی خواهند شد.
بر اساس اعلام دفتر این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری تبلیغات وی پس از تایید و اعلام شورای نگهبان صورت می‌گیرد.
دفتر رحیمی با اشاره به حضور پرشور کاندیداها از سلایق مختلف در ستاد انتخابات وزارت کشور جهت ثبت‌نام اظهار امیدواری کرد که با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حماسه سیاسی در انتخابات پیش‌ رو یک حماسه بزرگ با حضور با شکوه مردم صورت پذیرد.
به نظر می رسد حضور رحیمی، آغاز انشقاق در طیف انتخاباتی دولت باشد ، هرچند انگیزه های واقعی این رویداد معلوم نیست.

انتهای خبر