واکنش رئیس سازمان محیط زیست به آلودگی شیمیایی آب ارس از سوی ارمنستان

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد آلودگی آب رود ارس از سوی ارمنستان به مواد شیمیایی گفت: به‌طور جدی پیگیر این موضوع هستیم تا آلودگی‌های ناشی از فعالیت‌های ارمنستان در رود ارس رفع شود. به گزارش اعتدال پرس، معصومه ابتکار در حاشیه افتتاح مرکز هماهنگی، پایش و آینده‌پژوهی دریاچه ارومیه در تبریز اظهار کرد: […]

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد آلودگی آب رود ارس از سوی ارمنستان به مواد شیمیایی گفت: به‌طور جدی پیگیر این موضوع هستیم تا آلودگی‌های ناشی از فعالیت‌های ارمنستان در رود ارس رفع شود.

به گزارش اعتدال پرس، معصومه ابتکار در حاشیه افتتاح مرکز هماهنگی، پایش و آینده‌پژوهی دریاچه ارومیه در تبریز اظهار کرد: در نشستی که با آقای جهانگیری معاون رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان داشتیم به صراحت در ارتباط با این آلودگی‌ها صحبت‌ کردیم.

خبرگزاری فارس: پیگیر رفع آلودگی آب ارس به مواد شیمیایی از سوی ارمنستان هستیم

ابتکار تصریح کرد: طی این نشست نخست وزیر ارمنستان قول رسیدگی سریع به این موضوع را به ما داد.

وی ادامه داد: همچنین جلسه جداگانه‌ای با وزیر محیط زیست ارمنستان داشتم که آنجا هم به‌طور جدی قرار بر این شد که نسبت به رفع این آلودگی‌ها اقدام کنند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از برپایی نشست کارشناسی در مورد این مشکل زیست محیطی خبر داد و اظهار کرد: ما پایش مداوم ارس را داریم و حتما پیگیر این موضوع هستیم تا تمام آلودگی‌ها رفع شود.

ابتکار یادآور شد: تکلیف و مسئولیت محیط زیست و دولت ارمنستان است تا این آلودگی‌ها را هر چه سریع‌تر از بین ببرد.

 

انتهای خبر