دیدار جبهه پایداری با آیت الله موحدی کرمانی

دبیرکل جبهه پایداری از وضعیت فعلی برنامه ها، مجوز و عنوان این جبهه، خبر داد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری درباره زمان برگزاری همایش این جبهه پس از اخذ مجوز از وزارت کشور گفت: ما فعلا برای ایام محرم و صفر برنامه‌ای نداریم اما قاعدتاً تا […]

دبیرکل جبهه پایداری از وضعیت فعلی برنامه ها، مجوز و عنوان این جبهه، خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری درباره زمان برگزاری همایش این جبهه پس از اخذ مجوز از وزارت کشور گفت: ما فعلا برای ایام محرم و صفر برنامه‌ای نداریم اما قاعدتاً تا بعد از محرم و صفر طی جلسه‌ای که خواهیم داشت درباره زمان برگزاری همایش تصمیم می گیریم.

حجت‌الاسلام آقاتهرانی در خصوص عنوان جبهه پایداری و آنچه که به صورت رسمی به این جبهه ابلاغ شده است تصریح کرد: اگر کمیسیون ماده ۱۰ و وزارت کشور ما را به عنوان «جبهه پایداری» شناخته خیلی خوب است اما اگر چیز دیگری باشد این درخواست ما نبوده هرچند که ما از لحاظ قانونی مشکلی برای فعالیت نداریم.

وی افزود: درخواست ما از وزارت کشور عنوان «جبهه پایداری انقلاب اسلامی» بوده است اما بنده هنوز به صورت رسمی چیزی در این زمینه دریافت نکرده‌ام.

وی در پایان از دیدار این جبهه با آیت‌الله موحدی کرمانی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز خبر داد و گفت: دیدار با ایشان انشاءالله در برنامه ما قرار دارد و ما با همه آقایان علما دیدار خواهیم کرد.

انتهای خبر