مجوز صادر شد؛ پخش زنده بازی تراکتور و استقلال از شبکه های تلویزیونی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: با توافق انجام شده بین فدراسیون فوتبال و صدا وسیما، بازی های این هفته لیگ برتر از طریق سیمای استان ها و همچنین شبکه های سراسری به صورت زنده برای علاقمندان پخش خواهد شد. به گزارش اعتدال پرس، علی نواداد گفت: سیمای مرکز آذربایجان شرقی طبق روال […]

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: با توافق انجام شده بین فدراسیون فوتبال و صدا وسیما، بازی های این هفته لیگ برتر از طریق سیمای استان ها و همچنین شبکه های سراسری به صورت زنده برای علاقمندان پخش خواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس، علی نواداد گفت: سیمای مرکز آذربایجان شرقی طبق روال گذشته بازی تیم های تراکتور و استقلال رااز شبکه سهند پوشش زنده تصویری می دهد.

نواداد اضافه کرد: علاوه بر شبکه استانی سهند، شبکه سه سیما نیز این بازی را از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز جمعه به صورت زنده پخش می کند.tabriz.cfi.m

وی گفت: شبکه استانی سهند علاوه بر پخش زنده این دیدار، قبل و بعد از بازی نیز با ویژه برنامه ای پیرامون مسایل کارشناسی و حاشیه ای در خدمت مردم ورزش دوست آذربایجان شرقی خواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی افزود: این بازی از طریق رادیو نیز به سمع شنوندگان خواهد رسید.

تیم فوتبال تراکتورسازی ایران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر روز جمعه ۱۶ آبان ماه جاری در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام (ره) تبریز از استقلال تهران پذیرایی می کند.

تراکتورسازی هم اکنون با ۲۷ امتیاز از ۱۳ بازی به تنهایی صدرنشین است و استقلال با ۲۳ امتیاز از همین تعداد بعد از فولاد خوزستان در مکان سوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

این دو تیم تاکنون ۱۲ بار در لیگ برتر به مصاف هم رفته اند که سهم هر کدام چهار پیروزی، چهار تساوی و چهار شکست با ۱۵ گل زده بوده است.

منبع : ایرنا

انتهای خبر