اتوبوس سواری با بلیت هواپیما/ بلاتکلیفی مسافران تبریزی در فرودگاه شیراز

برخی مسافران خط هوایی تبریز به مقصد بندرعباس که هواپیمای در نظر گرفته شده به علت نامساعد بودن هوا ناچار به برگشت از بندرعباس شده و در فرودگاه شیراز به زمین نشسته از آنچه که بلاتکلیفی و سرگردانی خود نامیدند از متولیان هواپیمایی ایران ایر گلایه کردند. به گزارش اعتدال پرس، این عده عصر جمعه […]

برخی مسافران خط هوایی تبریز به مقصد بندرعباس که هواپیمای در نظر گرفته شده به علت نامساعد بودن هوا ناچار به برگشت از بندرعباس شده و در فرودگاه شیراز به زمین نشسته از آنچه که بلاتکلیفی و سرگردانی خود نامیدند از متولیان هواپیمایی ایران ایر گلایه کردند.

به گزارش اعتدال پرس، این عده عصر جمعه به گزارشگر ایرنا در محل فرودگاه بین المللی شیراز گفتند: از ساعت ۱۱و ۳۰دقیقه صبح جمعه تا زمان انجام مصاحبه (۱۸عصر) در فرودگاه معطل مانده اند.

حمید آذرک یکی مسافران این پرواز حدود هفت ساعت در فرودگاه شیراز در تاخیر بسر برده ،گفت : از ظهر امروز تاکنون که در فرودگاه شیراز ناچار به فرود اضطراری شده ایم ضمن معطل ماندن هنوز کسی علت تاخیر طولانی را به مسافران اطلاع رسانی نکرده است .

مدیرکل هواپیمایی ایران ایر در استان فارس گفت: پرواز شماره ۳۴۸تبریز به بندرعباس با ۱۰۰نفر مسافر ساعت ۸و۳۰دقیقه صبح امروز به سمت بندرعباس حرکت کرده و به علت نا مساعد بودن هوای بندرعباس و منطقه ،خلبان این هواپیما تصمیم به بازگشت به شیراز گرفته و در ساعت ۱۱و ۳۰دقیقه امروز صبح در فردوگاه شهید ایت الله دستغیب شیراز به زمین نشست .

قاسم جلالی افزود: از مسافران این پرواز طبق قانون و به محض ورود پذیرایی صورت گرفته و برای عزیمت آنها به سمت بندرعباس دو دستگاه اتوبوس در نظر گرفته ایم تا از طریق زمینی به این شهر بروند اما این مسافران اعلام نارضایتی کرده و قصد ندارند از راه زمینی به سمت مقصد بروند.

وی بیان داشت: ما فقط می توانیم تعداد ۱۰نفر از این مساقران را با پرواز ساعت هشت شب شیراز –بندرعباس بفرستیم و بقیه هم باید با اتوبوس بروند.

گفتنی است تا این لحظه (ساعت ۱۸ ) حدود یکصد مسافر این پرواز در فرودگاه بین المللی شیراز در بلاتکلیفی بسر می برند.

انتهای خبر