تعطیلی مدرسه دخترانه به خاطر “ارواح خبیثه”!

یک مدرسه در غرب اردن به سبب هراس دانش آموزان و معلمان از “ارواح خبیثه” تعطیل شد! به گزارش اعتدال پرس، وزارت آموزش و پرورش اردن مدرسه ای را در غرب این کشور پس از دچار شدن ۴ دانش آموز دختر به اختلالات روحی موقتاً تعطیل؛ و تایید کرد که این دانش آموزان هنگام انتقال […]

یک مدرسه در غرب اردن به سبب هراس دانش آموزان و معلمان از “ارواح خبیثه” تعطیل شد!

به گزارش اعتدال پرس، وزارت آموزش و پرورش اردن مدرسه ای را در غرب این کشور پس از دچار شدن ۴ دانش آموز دختر به اختلالات روحی موقتاً تعطیل؛ و تایید کرد که این دانش آموزان هنگام انتقال به بیمارستان سخنان نامفهوم و عجیب و غریبی می گفتند.

روزنامه الغد چاپ اردن نوشت: این چهار دانش آموز در مدرسه دخترانه منطقه غور الصافی” در ۱۴۵ کیلومتری جنوب غرب امان پایتخت اردن که ۴۵۰ دانش آموز دارد، تحصیل می کردند و این دومین سال پیاپی است که چنین مشکل روحی برای دانش آموزان پیش می آید.

سلیم حجاز رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه غور جنوبی اردن نیز اعلام کرد: علت تعطیلی مدرسه ترس و وحشت دانش آموزان است، زیرا معتقدند که ارواح خبیثه در اطراف مدرسه شان وجود دارد. البته آن چهار دانش آموزی که در بیمارستان بستری شده بودند، اکنون مرخص شده اند.

به گفته برخی از ساکنان منطقه غور جنوبی، سال گذشته هم ۱۷ معلم و دانش آموز دچار اختلالات روحی شدند و کارشان به بیمارستان کشید و علت این امر هم تصور وجود “ارواح خبیثه” در میان درختان اطراف مدرسه بوده است.

بیمارستان محل بستری دانش آموزان نیز اعلام کرد که آن چهار دانش آموز در بخش اورژانس بستری شدند و وضعیت روحی شان هم اکنون خوب است.

منبع:العالم

انتهای خبر