نماینده مردم تبریز در مجلس خبر داد: بررسی کارنامه مدیران آذربایجان‌شرقی توسط نمایندگان استان/ نمره دهی به عملکرد آقای استاندار، پس از بررسی کارنامه

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از برپایی جلسه‌ای برای بررسی کارنامه یک سال و نیمه برخی از مدیران استان به منظور ارزیابی اقدامات و فعالیت‌های آنها طی این مدت خبر داد. به گزارش اعتدال پرس، علیرضا منادی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه جلسه بررسی و ارزیابی عملکرد مدیران […]

image_pdfimage_print

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از برپایی جلسه‌ای برای بررسی کارنامه یک سال و نیمه برخی از مدیران استان به منظور ارزیابی اقدامات و فعالیت‌های آنها طی این مدت خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس، علیرضا منادی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه جلسه بررسی و ارزیابی عملکرد مدیران که با حضور چند تن دیگر از نمایندگان استان برگزار می‌شود، اظهار داشت: در این جلسه عملکرد، فعالیت و اقدامات مدیران در مدت انتصاب‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی همچنین با بیان اینکه تا امروز در مورد عملکرد استاندار آذربایجان‌شرقی نیز بررسی دقیقی نداشته‌ام، افزود: برای نمره دهی به عملکرد آقای استاندار باید بررسی بیشتری داشته باشم و تا امروز ارزیابی دقیقی از این مورد نداشته‌ام، پس از این بررسی به کارنامه استاندار نمره می دهم.
وجود ۲٫۱ میلیون کارمند در کشور

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم کوچک‌سازی دولت اشاره کرد و افزود: دولت می‌خواهد تمام امور را خود به طور مستقیم انجام دهد و همین طور می‌شود که ما دو میلیون و ۱۰۰ هزار کارمند در کشور داریم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چرا در تبریز باید پنج ناحیه آموزش و پرورش و یک اداره کل عریض و طویل وجود داشته باشد؟ در حالی که برای آموزش و پرورش تبریز تنها یک ناحیه کافی است.

منادی با اشاره به اینکه معلم‌ها بدترین وضعیت معیشتی را دارند، افزود: در چنین شرایط شما هر قدر که حقوق معلم را افزایش دهید باز هم به نقطه مطلوب نمی‌رسد.

کسی که آمده آزمون داده و گزینش شده چه گناهی دارد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا باید با تغییر دولت، نظام استخدامی هم تغییر کند؟، اظهار کرد: تمام استخدامی‌های الآن، وعده‌های دولت قبلی است که حالا زیر تمام آن وعده‌ها زده می‌شود. کسی که آمده آزمون داده و گزینش شده چه گناهی دارد.

منادی با تاکید بر اینکه مسائل استخدامی ما ریشه در مجلس دارد، ادامه داد: باید این مباحث را به خود مردم واگذار کنیم؛ مثلا طرح خرید خدمت را در آموزش و پرورش راه‌اندازی کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قانونگذاری‌های روزانه و اصلاح مداوم بندها باعث شده کمیت ما در قانونگذاری‌ها هر روز بیشتر شده و از سوی دیگر کیفیت کاهش یابد.

وی تصریح کرد: حاکمیت باید اعتماد مردم را جلب کند چرا که اگر اعتماد مردم به حاکمیت از بین برود این موضوع خیلی خطرناک است.

انتهای خبر