با حکم استاندار تهران صورت گرفت: جابجایی فرمانداران استان تهران

 با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی استاندار تهران، فرمانداران شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم منصوب شدند‌. به گزارش اعتدال پرس، سیدحسین هاشمی استاندار تهران در احکام جداگانه‌ای فرماندار شهرستان‌های بهارستان و رابط کریم را منصوب کرد. در این احکام، که توسط علی چاوشی معاون سیاسی انتظامی استاندار تهران و با حضور در جلسات شورای اداری […]

image_pdfimage_print

 با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی استاندار تهران، فرمانداران شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم منصوب شدند‌.

به گزارش اعتدال پرس، سیدحسین هاشمی استاندار تهران در احکام جداگانه‌ای فرماندار شهرستان‌های بهارستان و رابط کریم را منصوب کرد.

در این احکام، که توسط علی چاوشی معاون سیاسی انتظامی استاندار تهران و با حضور در جلسات شورای اداری این دو شهرستان قرائت شد، ضمن تودیع فرمانداران سابق، فرمانداران جدید شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم معرفی شدند.

چاوشی در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان، ضمن قدردانی از تلاش‌های ۱۴ ماهه سعید ناجی در شهرستان بهارستان، بیژن سلیمان‌پور را به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی کرد.

معاون سیاسی انتظامی استانداری تهران، در جمع مدیران و اعضای شورای اداری شهرستان رباط کریم نیز ضمن قدردانی از فعالیت‌های ۷ ساله بیژن سلیمان پور در فرمانداری شهرستان رباط کریم، علی بیگی را به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی کرد.

براساس تصمیمات وزارت کشور و استاندار تهران در طی چند روز گذشته موجی از جابه‌جایی‌ها در سطح فرمانداری‌های شهرستان‌های غرب استان تهران به وجود آمد که پس از تودیع همت‌الله هادی‌زاده فرماندار شهرستان شهریار، یوسفی مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری تهران سکان هدایت این فرمانداری را برعهده گرفت و روز گذشته با حکم وزیر کشور سعید ناجی از بهارستان به شهریار رفت و فرماندار این شهرستان شد.

در پی این تغییرات علی بیگی از مجموعه استانداری تهران به فرمانداری رباط کریم انتقال یافت وبه عنوان سرپرست فرمانداری رباط کریم معرفی شد و بیژن سلیمانپور هم به جای خالی ناجی در بهارستان اعزام شد و سرپرستی این فرمانداری را برعهده گرفت.

شهروندان شهرستان‌های غرب استان تهران امیدوارند، که در پی تصمیمات اخیر شاهد رشد و شکوفایی و بهبود هرچه بیشتر وضعیت این مناطق باشند‌.

 

انتهای خبر