داعش منتشر کرد: تصویر کم سن ترین مامور اعدام

گروه تروریستی – تکفیری ‘داعش’ که سوء استفاده از کودکان و نوجوانان را در دستور کار خود قرار داده، پس از رونمایی از کم سن ترین انتحاری، اکنون کم سن ترین ‘مامور اعدام’ را معرفی کرده است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایرنا، گروه تروریستی – تکفیری داعش، فیلمی را منتشر کرده که […]

image_pdfimage_print

گروه تروریستی – تکفیری ‘داعش’ که سوء استفاده از کودکان و نوجوانان را در دستور کار خود قرار داده، پس از رونمایی از کم سن ترین انتحاری، اکنون کم سن ترین ‘مامور اعدام’ را معرفی کرده است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایرنا، گروه تروریستی – تکفیری داعش، فیلمی را منتشر کرده که یک نوجوان با شلیک تپانچه دو مرد را اعدام می کند. ادعا شده که آنها ‘ماموران امنیتی روسیه برای جاسوسی از داعش در سوریه بوده اند’.

 در این فیلم که در پایگاه های اینترنتی منتشر شده و رسانه های لبنانی از جمله روزنامه ‘السفیر’ و تلویزیون ‘الجدید’ آن را بازتاب دادند، این دو مرد در پاسخ به سووالاتی که با زبان روسی از آنها پرسیده می شود، می گویند که ‘مامور دستگاه امنیتی روسیه بوده و ماموریتشان جمع آوری اطلاعات از نیروها و سرکردگان داعش بوده است’.

بر اساس این گزارش، قبل از این که سخنان این دو نفر که مامور دستگاه امنیتی روسیه خوانده شده اند، تمام شود، یک نوجوان که در صحنه و در کنار یک تروریست تکفیری مسلط به زبان روسی حضور دارد، با شلیک هفت تیر خود به پشت سر آنها، این دو مامور را به اصطلاح اعدام می کند.

این نوجوان به این بسنده نکرده و چندین گلوله نیز بر پیکر به اصطلاح اعدام شده ها، شلیک می کند و از صحنه خارج می شود.

تروریست – تکفیری مسلط به زبان روسی حکم اعدام این دو به اصطلاح مامور دستگاه های امنیتی روسیه را قرائت می کند.

پایگاه ‘یوتیوب’ پس از مدتی این فیلم را که به زبان های عربی و انگلیسی ترجمه شده، حذف کرده است.

این نوجوان تروریست – تکفیری در پاسخ به فردی که به زبان روسی از او سووال می کند، با ما چه خواهید کرد، می گوید که می خواهم شما کفار را سر ببرم و مجاهد باشم.

این تروریست کم سن و سال خود را ‘عبدالله’ و اهل قزاقستان معرفی کرده است .

انتهای خبر