یک نامزد جدید برای کاخ پاستور/ سعیدی کیا هم آمد

سعیدی‌کیا افزود: شعار من برای انتخابات آینده آرامش، انسجام ملی و همکاری جهانی خواهد بود و از آنجا که در تمامی دولت‌ها حضور داشته‌ام، دولت خود را «دولت انقلاب اسلامی» نام‌گذاری می‌کنم. محمد سعیدی‌کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رسما اعلام کرد.وی […]

image_pdfimage_print

سعیدی‌کیا افزود: شعار من برای انتخابات آینده آرامش، انسجام ملی و همکاری جهانی خواهد بود و از آنجا که در تمامی دولت‌ها حضور داشته‌ام، دولت خود را «دولت انقلاب اسلامی» نام‌گذاری می‌کنم.

سعیدی‎کیا هم نامزد انتخابات شد
محمد سعیدی‌کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، کاندیداتوری خود را برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم رسما اعلام کرد.وی ضمن تبریک عید نوروز به ملت عزیز ایران اسلامی گفت: حضور قطعی خود را در انتخابات آینده اعلام می‌کنم و تا روز انتخابات در صحنه حاضر خواهم بود و خود را که هر چه دارم از انقلاب و جمهوری اسلامی  است، در معرض انتخاب و رای ملت عزیز ایران اسلامی قرار می‌دهم.سعیدی‌کیا افزود: شعار من برای انتخابات آینده آرامش، انسجام ملی و همکاری جهانی خواهد بود و از آنجا که در تمامی دولت‌ها حضور داشته‌ام، دولت خود را «دولت انقلاب اسلامی» نام‌گذاری می‌کنم. همچنین از تمامی ظرفیت‌های افراد وفادار به نظام و انقلاب در اداره کشور استفاده خواهم کرد.نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اعتماد مردم به مسئولین گفت: همه می‌گویند که مردم باید به مسئولین اعتماد کنند اما من می‌گویم دولت و مسئولین باید به مردم اعتماد کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: وقتی ما کف وظیفه خود را انجام دهیم مردم سقف قدردانی و تشکر را انجام می‌دهند و به همین خاطر معتقدم بهترین مردم تاریخ را دارا هستیم.

سعیدی کیا با اشاره به اینکه به گفتمان اخلاق و صداقت معتقد است، افزود: مردم از ما می‌خواهند راست بگوییم و در حد توانمان برای خدمت به آنان تلاش کنیم.

لازم به ذکر است کنفرانس خبری سعیدی‌کیا در روز یکشنبه 18 فروردین از ساعت 11 صبح با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات و خبرگزاری‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای خبر