عکس‌های یواشکی از پناهگاه هیتلر

سال ۱۹۸۷ یک عکاس آلمانی با پوشش یک کارگر ساختمانی توانست عکس های جالبی را از پناهگاه مخروبه هیتلر شکار کند. در سال ۱۹۸۶، دولت آلمان شرقی که طرح هایی برای ساختن مجتمع های آپارتمانی در سر داشت، به طور غیر منتظره ای سازه های مربوط به پناهگاه های آدولف هیتلر را کشف کرد و […]

image_pdfimage_print

سال ۱۹۸۷ یک عکاس آلمانی با پوشش یک کارگر ساختمانی توانست عکس های جالبی را از پناهگاه مخروبه هیتلر شکار کند.

در سال ۱۹۸۶، دولت آلمان شرقی که طرح هایی برای ساختن مجتمع های آپارتمانی در سر داشت، به طور غیر منتظره ای سازه های مربوط به پناهگاه های آدولف هیتلر را کشف کرد و به دنبال آن در سال ۱۹۸۷، عکاسی به نام «رابرت کنراد» به صورت مخفیانه و در پوشش یک کارگر ساختمانی وارد این ساختمان شده و عکس های جالبی را از مخروبه های باقی مانده از پناهگاه هیتلر ثبت کرد.

این عکس ها زمانی جذاب تر می شود که بدانید به گفته «رابرت کنراد» هیچ چیزی در روزنامه ها در مورد پناهگاه های نازی ها وجود نداشت زیرا این موضوع از لحاظ خبری ممنوعه بود، مانند تمام چیزهای دیگری که در مورد دوره نازی ها ممنوع بود!

اما نکته جالب اینکه این عکاس می گوید: «هیچ انگیزه سیاسی برای محکوم کردن هیتلر نداشته و صرفا علاقه مندی اش به مستندسازی معماری بوده که موجب خلق چنین مجموعه ای شده است!»

منبع: مهر

هیتلر

هیتلر

هیتلر

انتهای خبر