واکنش‌ نمایندگان به پارتی‌بازی یک نماینده‌ مجلس برای دامادش!

در همین خصوص یک منبع آگاه گفت: داماد این نماینده، پیشتر مدیریت یک مجموعه صنعتی را برعهده داشته است اما به دلیل ناکار آمدی وعملکرد نامناسب از این مجموعه کنار گذاشته شده است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از جهان، یکی از نمایندگان مجلس با لابی گری و سوء استفاده از جایگاه‌اش در پارلمان، قصد […]

image_pdfimage_print

در همین خصوص یک منبع آگاه گفت: داماد این نماینده، پیشتر مدیریت یک مجموعه صنعتی را برعهده داشته است اما به دلیل ناکار آمدی وعملکرد نامناسب از این مجموعه کنار گذاشته شده است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از جهان، یکی از نمایندگان مجلس با لابی گری و سوء استفاده از جایگاه‌اش در پارلمان، قصد دارد “داماد” خود را به عضویت هیات مدیره یکی از شرکت های بزرگ خودرو سازی در آورد.

در همین خصوص یک منبع آگاه گفت: داماد این نماینده، پیشتر مدیریت یک مجموعه صنعتی را بر عهده داشته است اما به دلیل ناکارآمدی و عملکرد نامناسب از این مجموعه کنار گذاشته شده است.

این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود، گفت: روز گذشته برخی نمایندگان مجلس در همین خصوص جلسه مشترکی با وزیر صنعت و معدن برگزار کردند تا مانع از سوءاستفاده این نماینده مجلس از جایگاهش و عضویت این فرد، در هیات مدیره یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی کشور شوند.

 پارتی‌بازی یک نماینده‌مجلس برای دامادش!/واکنش‌نمایندگان قانونمند
انتهای خبر