نمایندگان تهران از وزیر علوم شکایت کردند

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ازشکایت نمایندگان استان تهران از محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به این کمیسیون خبر داد و گفت: این شکایت به علت اظهارات و اقدامات هنجارشکن دو استاد دانشگاه های تهران است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از  از خانه ملت، «مصطفی افضلی فرد» […]

image_pdfimage_print

عضو هیات رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ازشکایت نمایندگان استان تهران از محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به این کمیسیون خبر داد و گفت: این شکایت به علت اظهارات و اقدامات هنجارشکن دو استاد دانشگاه های تهران است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از  از خانه ملت، «مصطفی افضلی فرد» افزود: دو استاد از دانشگاه های تهران با استفاده از پست الکترونیکی اقدام به نشر برخی مطالب هنجارشکن و هتاکانه نسبت به دین اسلام، قرآن کریم و انقلاب اسلامی کردند که این موضوع با واکنش نمایندگان مجلس روبه رو شد.

وی یادآور شد: نشستی اخیرا برای بررسی این پرونده با حضور معاون وزیر علوم، مسوولان دانشگاه علوم و صنعت برگزار شد و در نهایت مقرر شد که ازاین اقدام هتاکانه و غیرقانونی این اساتید جلوگیری و با مسببان آن برخورد شود.

عضو هیأت رییسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ادامه داد: همچنین مقرر شد که هیأت های بدوی در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای رسیدگی به اظهارات این دو استاد تشکیل شود و این وزارتخانه قرار است نتیجه این نشست را تا سه هفته آینده به این کمیسیون اعلام کند.

انتهای خبر