ایران – عراق بهترین بازی جام ملت‌ها شد/ گل حاج‌صفی در جمع زیباترین‌ها

بر اساس گزارش «سیدنی مورنینگ هرالد» دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ – استرالیا به عنوان بهترین بازی این رقابتها معرفی شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، سایت «سیدنی مورنینگ هرالد» با بررسی مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا اقدام به انتخاب بهترین‌های این تورنمنت […]

image_pdfimage_print

بر اساس گزارش «سیدنی مورنینگ هرالد» دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ – استرالیا به عنوان بهترین بازی این رقابتها معرفی شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، سایت «سیدنی مورنینگ هرالد» با بررسی مسابقات جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا اقدام به انتخاب بهترین‌های این تورنمنت کرد که بر اساس گزارش نویسندگان آن، دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در مرحله یک‌چهارم نهایی به عنوان بهترین بازی جام معرفی شده است.

در این گزارش آمده است: اگر از دیدگاهی بی‌طرف بازی تیم‌های ملی ایران و عراق را در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها مورد توجه قرار دهیم، بهترین مسابقه تورنمنت بود. دو رقیب سرسخت در مرحله حذفی، یک کارت قرمز، شش گل، چهار گل در وقت اضافه، داوری بحث برانگیز و ضربات پنالتی. از این بیشتر برای چی می‌خواهید؟

نویسندگان سایت «سیدنی مورنینگ هرالد» در بخش دیگری از گزارش خود در خصوص بهترین گل جام عنوان کردند: با وجود رقابت شدید بین تیم کیهیل و احسان حاج‌صفی، گل از راه دور و تماشایی لونگو بهترین گل تورنمنت شد.

تنها کیفیت گل مورد بحث نیست بلکه انواع و اقسام مهارت‌ها در چرخش، کنترل توپ و شلیک آن از فاصله دور باعث شده که ماسیمو لونگو در بالاترین سطح ممکن یعنی در فینال به ثمر برساند. به طور معمول کمتر در بازی‌های فینال شاهد چنین گلی هستیم.

انتهای خبر