مجلس وزیر اقتصاد را هم “دو کارته” کرد/ تعداد کارت‌های زرد دولت یازدهم ۲ رقمی شد

وزیر اقتصاد و امور دارایی در جلسه علنی امروز مجلس و در پاسخ به سوال رسایی نتوانست نمایندگان را قانع کند و بر این اساس با ۱۰۳ رأی مخالف کارت زرد دوم خود را گرفت. به گزارش اعتدال پرس ، رسیدگی به سوال حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران از علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و […]

image_pdfimage_print

وزیر اقتصاد و امور دارایی در جلسه علنی امروز مجلس و در پاسخ به سوال رسایی نتوانست نمایندگان را قانع کند و بر این اساس با ۱۰۳ رأی مخالف کارت زرد دوم خود را گرفت.

به گزارش اعتدال پرس ، رسیدگی به سوال حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران از علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی در دستور کار جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان قرار گرفت.

طیب‌نیا که در جلسه علنی امروز مجلس و به منظور پاسخگویی به سه سوال نمانیدگان در مجلس حاضرشده بود، پس از انصراف نماینده سوال کننده اول و درخواست عدم رأی‌گیری سوال کننده دوم در نهایت نتوانست نماینده سوم یعنی رسایی را قانع کند و در نتیجه نماینده سوال کننده پس از درخواست رأی گیری در مورد پاسخ‌های وزیر و عدم پذیرش پاسخ‌های وزیر کارت زرددوم خود را از سوال رسایی گرفت.

پس از بیان نظرات نماینده تهران و دفاعیات وزیر اقتصاد نمایندگان با ۱۰۳ رای موافق ۹۱ رای مخالف و ۳ رای ممتنع اعلام عدم قانع شدن خود از پاسخ های وزیر را اعلام کردند.

براساس این گزارش علی طیب‌نیا وزیر امروز اقتصاد و دارایی دومین کارت زرد را از مجلس شورای اسلامی گرفت که طی آن تعداد کارت‌های دولت یازدهم ۲ رقمی شد.

انتهای خبر