توافق اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان برای ارائه لیست مشترک انتخاباتی

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان از توافق جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان تحت مدیریت حق‌شناس برای ارائه لیست مشترک انتخاباتی خبر داد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از نسیم، محسن صفرپور رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان با اشاره به جلسه تشکل متبوعش با هیئت رئیسه جبهه اصلاح طلبان به ریاست محمدجواد حق شناس […]

image_pdfimage_print

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان از توافق جبهه اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان تحت مدیریت حق‌شناس برای ارائه لیست مشترک انتخاباتی خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از نسیم، محسن صفرپور رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان با اشاره به جلسه تشکل متبوعش با هیئت رئیسه جبهه اصلاح طلبان به ریاست محمدجواد حق شناس اظهار داشت: جلسه هیئت رئیسه جبهه اعتدال گرایان به ریاست بنده و جبهه اصلاح طلبان به ریاست محمدجواد حق شناس در خصوص اتحاد و وحدت برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برگزار و در این جلسه تصمیماتی گرفته شد.

وی ادامه داد: در این جلسه قرار شد حداقل ۸۰ درصد لیست انتخاباتی جبهه اعتدال گرایان و اصلاح طلبان به صورت مشترک تنظیم شود.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اعتدال‌گرایان افزود: آقای جمشید ایرانی دبیرکل حزب فرزندان ایران به عنوان مسئول کمیته سیاسی و انتخاباتی جبهه اعتدال گرایان درخصوص انتخابات شورایاران انتخاب شد تا اقدامات لازم برای انسجام بیشتر را انجام دهند.

انتهای خبر