پیش‌بینی بازار طلا پس از تعطیلات نوروز

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که آینده بازار طلا و سکه تحت تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد از احتمال افزایش قیمت ها در این بازار پس از تعطیلات نوروز خبرداد. به گزارش آریا، احمد وفادار افت قیمت ها در بازار طلا و سکه را  طی روزهای اخیر ناشی از  […]

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که آینده بازار طلا و سکه تحت تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد از احتمال افزایش قیمت ها در این بازار پس از تعطیلات نوروز خبرداد.
پیش‌بینی بازار طلا پس از تعطیلات نوروز

به گزارش آریا، احمد وفادار افت قیمت ها در بازار طلا و سکه را  طی روزهای اخیر ناشی از  کاهش تقاضا و نرخ ارز در بازار دانست و افزود: در صورتی که طی  نشست آینده ۵+۱  تحریم ها علیه کشورمان کاهش یابد ، شاهد پایین آمدن قیمت ها در این بازار خواهیم بود.

وی با اشاره به این که تغییر قیمت در بازار طلا و سکه  تحت  تاثیر مستقیم وضعیت بازار ارز قرار دارد افزود: پیش بینی آینده این بازار ممکن نیست ، چراکه تغییر شرایط به عوامل متعددی بستگی دارد.

وفادار در رابطه با وضعیت این بازار پس از ایام نوروز گفت: طبق تجربه سال های گذشته ، به نظر می رسد شاهد افزایش قیمت ها در این بازار باشیم.

انتهای خبر