شکایت تصویربردار تبریزی از دروازه‌بان و تدارکات تیم الاهلی امارات

فیلمبردار مضروب بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با الاهلی امارت گفت: به دلیل حمایت از توپ‌جمع‌کن‌ها مورد ضرب و شتم دروازه‌بان و تدارکات تیم اماراتی قرار گرفتم. به گزارش اعتدال پرس، داود عبدالله‌زاده اظهار داشت: از طرف باشگاه خبرنگاران جوان و همچنین برنامه ۹۰ در حال فیلمبرداری از صحنه‌های بازی تراکتورسازی با الاهلی بودم که متوجه […]

image_pdfimage_print

فیلمبردار مضروب بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با الاهلی امارت گفت: به دلیل حمایت از توپ‌جمع‌کن‌ها مورد ضرب و شتم دروازه‌بان و تدارکات تیم اماراتی قرار گرفتم.

به گزارش اعتدال پرس، داود عبدالله‌زاده اظهار داشت: از طرف باشگاه خبرنگاران جوان و همچنین برنامه ۹۰ در حال فیلمبرداری از صحنه‌های بازی تراکتورسازی با الاهلی بودم که متوجه برخورد بد دروازه‌بان تیم اماراتی با یک توپ جمع کن کم سن و سال شدم که ماجد ناصر برای گرفتن توپ حتی ضربه‌ای به سینه توپ‌جمع‌کن زد، در حالی که یک توپ در زمین وجود داشت.

وی گفت: دروازه‌بان اماراتی متوجه شد که من از این صحنه‌ها فیلمبرداری کرده و با اشاره‌های دست مرا را تهدید کرده و برایم خط و نشان کشید.

فیلمبردار باشگاه خبرنگاران جوان افزود: من صحنه‌هایی از دشنام دادن و حرکات این دروازه بان را ضبط کرده بودم که بعد از بازی ماجد ناصر به سمت من یورش برده و به صورت من تف انداخت و به همراه تدارکات تیم به من مشت زدند.

عبدالله‌زاده افزود: مشتی که به من زده شد موجب کبودی چشم من شده و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز از وضعیت من عکس و گزارشی تهیه کرده و بعد از آن به آمبولانس حاضر در ورزشگاه انتقال داده شدم و چشم من مورد پانسمان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: از طریق هیات فوتبال استان قرار است شکایتی علیه دروازه‌بان و تدارکات تیم الاهلی تنظیم کنم و از آقای شهریاری مدیر روابط عمومی تراکتورسازی نیز تشکر می‌کنم که حمایت باشگاه از اینجانب را اعلام کرده و موجب دلگرمی من شدند.

گفتنی است، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در دومین دیدار خود برابر الاهلی امارات با تک گل فرشاد احمدزاده به برتری ۱ بر صفر رسید و اسب های قرمز اماراتی را در برابر خود به زانو درآوردند.

خبرگزاری فارس: از دروازه‌بان و تدارکات تیم اماراتی شکایت می‌کنم
انتهای خبر