ناپدید شدن ۱۵ کوهنورد آلمانی در ارتفاعات دماوند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از مفقود شدن۱۵ کوهنورد آلمانی در ارتفاعات قله دماوند خبر داد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، جمشید نیکزاد گفت: یک تور ۱۵ نفره کوهنوردی از کشور آلمان روز دوشنبه به همراه دو راهنما ایرانی به سمت بخش لاریجان شهرستان آمل آمدند تا به قله دماوند صعود کنند. […]

image_pdfimage_print

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از مفقود شدن۱۵ کوهنورد آلمانی در ارتفاعات قله دماوند خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، جمشید نیکزاد گفت: یک تور ۱۵ نفره کوهنوردی از کشور آلمان روز دوشنبه به همراه دو راهنما ایرانی به سمت بخش لاریجان شهرستان آمل آمدند تا به قله دماوند صعود کنند.

وی تصریح کرد: شامگاه دوشنبه لیدرهای ایرانی این گروه از جمعیت هلال احمر شهرستان آمل درخواست کمک کردند و علت رخ دادن این حادثه برف وکولاک شدید در ارتفاعات دماوند پیش بینی می شود.

این مسئول با بیان اینکه پس از اطلاع جمعیت هلال احمر شهرستان آمل دو اکیب به ارتفاعات دماوند اعزام شدند، افزود: با وجود بارش برف و سردی هوا اکیپ های امدادی جمعیت هلال احمر در جستجو پیدا کردن این کوهنوردان هستند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان آمل خاطرنشان کرد: هم اکنون یک اکیپ پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند تا به جستجو این ۱۵کوهنور آلمانی سرعت ببخشند.

قله دماوند به عنوان بام ایران در محدوده شهرستان آمل واقع شده است.

انتهای خبر