رئیس سازمان صنعت و تجارت آذربایجان شرقی، شایعه بازشماری آرای انتخابات اتاق بازرگانی تبریز را تکذیب کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تکذیب بازشماری آرای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز ، گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی مطرح نبوده است. به گزارش اعتدال پرس، حسین نجاتی امروز در گفت و گویی افزود: این دوره از انتخابات با شکوه و عظمتی خاص برگزار شد به نحوی که جایگاه […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با تکذیب بازشماری آرای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز ، گفت: به هیچ وجه چنین موضوعی مطرح نبوده است.

به گزارش اعتدال پرس، حسین نجاتی امروز در گفت و گویی افزود: این دوره از انتخابات با شکوه و عظمتی خاص برگزار شد به نحوی که جایگاه و منزلت اتاق بازرگانی تبریز حفظ شود.

رئیس هیئت عالی نظارت انتخابات اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به برگزاری سالم هشتمین دوره از انتخابات این اتاق اذعان داشت: اطلاع رسانی دقیق و تبلیغات سالم در کنار برگزاری انتخاباتی استاندارد موجب شد تا در واقع تجار و بازرگانان عضو اتاق به راحتی در این انتخابات شرکت کنند و مطمئن باشند که آرای شان دقیق خوانده می شود.

وی ضمن تقدیر از نقش رسانه ها در پرشور برگزار شدن این دوره از انتخابات تاکید کرد: همانطوری که انتخابات به مدد رسانه ها بسیار باشکوه برگزار شد امیدواریم در آینده نیز این رسانه ها باشند که به عنوان مطالبه از هیئت نمایندگان منتخب ؛ هیئت رئیسه ای در شان اتاق طلب کنند.

این گزارش می افزاید، بعد از برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی تبریز برخی از افرادی که موفق نشده بودند آرای لازم را احراز کنند نسبت به شمارش آرا اعتراض داشتند که به گفته نجاتی اعتراض آنها بررسی و اعلام نتیجه شد.

* گفتنی است، روز گذشته یکی از رسانه های مجازی استان با انتشار خبری مدعی شده بود، به دنبال اعتراض برخی از نامزدهای هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، هیئت نظارت بر این انتخابات در استان تصمیم گرفته تا بازشماری آرا به صورت دستی را در دستور کار قرار دهد.

انتهای خبر