استعفای یک مقام دولتی در تهران برای کاندیداتوری مجلس/ درخواست استعفای سه فرماندار دیگر

معاون سیاسی استاندار تهران از استعفای یکی از مقامات دولتی در این استانداری برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم خبر داد. به گزارش اعتدال پرس، شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه طبق قانون، مقامات دولتی که تصمیم دارند برای انتخابات مجلس اعلام کاندیداتوری کنند تا ۶ ماه قبل […]

معاون سیاسی استاندار تهران از استعفای یکی از مقامات دولتی در این استانداری برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس، شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه طبق قانون، مقامات دولتی که تصمیم دارند برای انتخابات مجلس اعلام کاندیداتوری کنند تا ۶ ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات فرصت دارند، اظهارداشت: فرماندار شهرستان قدس در همین رابطه و برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس استعفای خود را به استانداری ارائه کرد که توسط استاندار تهران مورد موافقت قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: استعفای یک مقام دولتی در تهران برای کاندیداتوری مجلس/درخواست استعفای سه فرماندار دیگر

وی در ادامه افزود: ۳ فرماندار دیگر استان تهران هم به صورت شفاهی برای اعلام کاندیداتوری درخواست استفعا دادند اما هنوز به صورت رسمی و کتبی ابلاغ نشده است؛ لذا این افراد طبق قانون تا ۶ ماه قبل از برگزاری انتخابات وقت دارند که استعفا دهند.

معاون سیاسی استاندار تهران تصریح کرد: توصیه وزیر کشور این بوده برای اینکه شبهه‌ای به وجود نیاید فرمانداران و مقامات سیاسی تا آخر اسفند ماه تکلیف استعفای خود را مشخص کنند اما در عین حال و طبق قانون منعی در این رابطه وجود ندارد و آنها می‌توانند تا ۶ ماه قبل از برگزاری انتخابات فعالیت دولتی داشته باشند.

انتهای خبر