دروازبان ملی پوش الاهلی با شکایت تراکتورسازی محروم شد

این تصمیم درپی آن اتخاذ شد که تیم تراکتورسازی تبریز شکایتی را نسبت به دروازه‌بان یاد شده به کمیته انضباطی ای اف سی در ماه پیش تقدیم کرد. به گزارش اعتدال پرس، باشگاه الاهلی امارات در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا ماجد ناصر، دروازه‌بان این تیم را برای شش دیدار […]

image_pdfimage_print

این تصمیم درپی آن اتخاذ شد که تیم تراکتورسازی تبریز شکایتی را نسبت به دروازه‌بان یاد شده به کمیته انضباطی ای اف سی در ماه پیش تقدیم کرد.

به گزارش اعتدال پرس، باشگاه الاهلی امارات در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا ماجد ناصر، دروازه‌بان این تیم را برای شش دیدار از همراهی تیمش در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا محروم کرد.

این تصمیم درپی آن اتخاذ شد که تیم تراکتورسازی تبریز شکایتی را نسبت به دروازه‌بان یاد شده به کمیته انضباطی ای اف سی در ماه پیش تقدیم کرد. در ضمن آن گزارشِ شکایتی، آمده بود که دروازه‌بان اماراتی در جریان دیدار تیمش با تراکتورسازی در چهارشنبه ۱۳ اسفند در تبریز و در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به عکاس مطبوعاتی ایرانی حمله کرد.

دو تیم تراکتورسازی و الاهلی امارات در گروه چهار مرحله گروهی لیگ قهرمانان، هم‌گروه هستند. در این گروه، الاهلی عربستان با هفت و نسف قارشی ازبکستان با چهار امتیاز در رتبه‌های اول و دوم قرار دارند.

باشگاه الاهلی در شهر دوبی قرار دارد. این باشگاه نزدیک ۵۰ سال قدمت دارد. مالک این باشگاه شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی و نخست وزیر امارات است. الاهلی پولدارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در امارات است. این باشگاه به دلیل بازیکنان ایرانی که در این تیم بازی کرده‌اند، در میان ایرانیان مقیم دوبی هواداران فراوانی دارد. علی کریمی سابقا بازیکن این تیم بود.

انتهای خبر