افشاگری فخیم زاده از مجموعه فوق سری: سریالم را لت و پار کرده‌اند!

دوستان عزیز،سریالی که این روزها به نام فوق سری از شبکه یک سیما پخش می شود،سریال من نیست،بلکه لاشه ای لت و پار شده از سریالی است که من ساختم. به گزارش اعتدال پرس، مهدی فخیم زاده کارگردان مجموعه در حال پخش «فوق سری» با انتشار یادداشتی نسبت به ممیزی سلیقه ای و سریالش از […]

دوستان عزیز،سریالی که این روزها به نام فوق سری از شبکه یک سیما پخش می شود،سریال من نیست،بلکه لاشه ای لت و پار شده از سریالی است که من ساختم.

به گزارش اعتدال پرس، مهدی فخیم زاده کارگردان مجموعه در حال پخش «فوق سری» با انتشار یادداشتی نسبت به ممیزی سلیقه ای و سریالش از سوی تلویزیون به شدت اعتراض کرد.

در یادداشت فخیم زاده که در صفحه شخصی او در فیس بوک منتشر شده، آمده است: «دوستان عزیز،سریالی که این روزها به نام فوق سری از شبکه یک سیما پخش می شود،سریال من نیست،بلکه لاشه ای لت و پار شده از سریالی است که من ساختم.

این سریال توسط نمایندگان معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و پخش شبکه یک سیما به صورتی باورنکردنی، سلاخی و تکه پاره شده و هیچ قسمتی از تعرض و دستکاری و جا به جایی و تعویض مکالمات مصون نمانده است و البته این امر در شرایطی صورت پذیرفته که در تمام مراحل تولید،مدیران شبکه یک و مسئولین ناجی هنر که زیر مجموعه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی است،در جریان چگونگی و اجزای فیلمنامه و تک تک صحنه ها قرار داشتند و کلیه قسمتها با حضور و تایید کارشناس نیروی انتظامی (سرهنگ عبدالله قاسمی) تصویربرداری شده است.چگونگی این فعل و انفعالات را بزودی طی یادداشتی از طریق رسانه ها به اطلاع علاقه مندان خواهم رساند».

افشاگر

 

 

انتهای خبر