توضیحات رضایی دربازگشت به سپاه

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بازگشتش به سپاه پاسداران، گفت: فعلا مقرر شده است تجاربم را به نسل آینده سپاه منتقل کنم و به آنان مشورت دهم. محسن رضایی در پایان جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه اخیرا خبرهایی […]

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص بازگشتش به سپاه پاسداران، گفت: فعلا مقرر شده است تجاربم را به نسل آینده سپاه منتقل کنم و به آنان مشورت دهم.

محسن رضایی در پایان جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران حاضر شد و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه اخیرا خبرهایی مبنی بر بازگشت شما به سپاه پاسداران در رسانه‌ها مطرح شده است، آیا این اخبار واقعیت دارد گفت: من خود را سرباز انقلاب و رهبری می‌دانم و هر تصمیمی که ایشان بگیرند، عمل می‌کنم.

وی افزود: اولویت نخست شرایط ۲۰ سال گذشته ایران، اقتصاد بود. لذا من و دوستانم برای تدوین سیاست‌های کلان اقتصادی کشور تلاش کردیم و در مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیاست‌های کلان اقتصادی تا ۵۰ سال آینده تدوین شده است؛ حال باید به دنبال اجرای این سیاست‌ها باشیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه در ۱۰ سال آینده اولویت کشور، اقتصاد و اقتدار است، گفت: من برای ۱۰ سال آینده دو اولویت اقتصاد و در کنار آن امنیت و اقتدار ملی را قرار می‌دهم. اقتصاد همچنان باید باشد اما امنیت هم مهم است، چرا که در همین هفته‌های اخیر شهادت هشت تن از مرزبانان را شاهد بودیم. همچنین اهانت و تحقیر به زائران ایرانی و در کنار آن مسائل بحرین و یمن را می‌بینیم.

رضایی با بیان اینکه امروز امنیت ملی ایران در منطقه تعریف می‌شود، گفت: اگر ژئوپلیتیک منطقه به هم بخورد، بر امنیت ایران تاثیر می‌گذارد لذا اقتصاد و اقتدار را باید در کنار هم پیش ببریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: افرادی مانند من که زندگی خود را برای اعتلای ایران گذاشته‌اند، همیشه آمادگی داریم در خط مقدمی دیگر حضور یابیم و این مساله نیز بستگی به نظر رهبری دارد.

وی خاطر نشان کرد: فعلا مقرر شده تجارب خود را به نسل آینده سپاه منتقل کنم و به آنان مشورت دهم و در حال حاضر چیز دیگری مطرح نیست.

انتهای خبر