مدیر عامل تبرک بازداشت شد

صبح دیرروز برای دومین بار طی دو ماه اخیر علیرضا بوستانی مدیرعامل شرکت توسعه صنعت و عمران تبرک خاورمیانه بازداشت شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از افکار نیوز، بر اساس مشاهده تعدادی از سهامداران تبرک که امروز برای اعتراض به روند بازخرید در دادسرای عمومی مشهد تجمع کرده بودند علیرضا بوستانی مجددا بازداشت […]

image_pdfimage_print

صبح دیرروز برای دومین بار طی دو ماه اخیر علیرضا بوستانی مدیرعامل شرکت توسعه صنعت و عمران تبرک خاورمیانه بازداشت شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از افکار نیوز، بر اساس مشاهده تعدادی از سهامداران تبرک که امروز برای اعتراض به روند بازخرید در دادسرای عمومی مشهد تجمع کرده بودند علیرضا بوستانی مجددا بازداشت شده است.

یکی از سهامداران تبرک به خبرنگار ما گفت: تعدادی از سهامداران که به روند بازخرید سهام خود اعتراض داشتند امروز مقابل دادسرای مشهد واقع در خیابان کوهسنگی تجمع کرده بودند که در همین حین دیدیم آقای بوستانی را با دست بند آوردند و سوار ون کردند.

وی در ادامه گفت: دادستان مشهد اعلام کرده است که علیرضا بوستانی تا جلب رضایت سهامداران امکان آزادی نخواهد داشت.

پیش ازین نیز یکبار وی بازداشت گردید و دادستان مشهد پس از آزادیش اعلام کرد که وی را چند روز را برای جلب رضایت سهامدارن آزاد کرده است.

شایان ذکر است روند بازخرید سهام تبرک از ابتدای سال ۹۴ تاکنون آغاز نشده است.

شرکت تبرک پیشنهاد بازخرید سهام را با توجه به مسدود شدن حسابهای شرکت با قیمت ۲۵ تومان با سود ۳۰ درصد سالیانه و زمان ۷ ماهه را داده است اما این ارقام مورد تایید برخی از سهامداران قرار نگرفته است.

انتهای خبر