معمای عجیب ربودن مجری سابق صدا و سیما

مردان مهاجم که فقط چشمانشان مشخص بود مرا با باتوم برقی و مشت و لگد به شدت کتک زدند و گوشی ام را زیر پایشان له کردند و بعد هم گوشی له شده را برداشتند و به سرعت با خودرو مگان از محل گریختند. وقتی خواستم شماره پلاک خودروی آنها را یادداشت کنم، متوجه شدم […]

مردان مهاجم که فقط چشمانشان مشخص بود مرا با باتوم برقی و مشت و لگد به شدت کتک زدند و گوشی ام را زیر پایشان له کردند و بعد هم گوشی له شده را برداشتند و به سرعت با خودرو مگان از محل گریختند. وقتی خواستم شماره پلاک خودروی آنها را یادداشت کنم، متوجه شدم روی پلاک را با چسب پوشانده اند.

به گزارش اعتدال پرس، روزنامه جوان نوشت: چهار مرد که لباس مأموران پلیس نوپو را به تن داشتند چند ساعت بعد از ربودن مجری سابق صدا و سیما، او را رها کردند.

به گزارش جوان، ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۲۴ فروردین ماه، مأموران کلانتری ۱۴۱ گلستان در جریان ربودن مدیر عامل پروژه مسکونی تجاری مهستان از سوی افراد ناشناس قرار گرفتند. پس از اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری راهی محل حادثه در انتهای خیابان کاج شهرک راه آهن شدند.

نخستین بررسی ها نشان داد پروژه مسکونی تجاری ۳۳۳ واحدی مهستان متعلق به شبکه قرآن و اداره کل اخبار برون مرزی صدا و سیما است و لحظاتی قبل مدیرعامل که علی اسماعیلی نام داشت و از مجریان سابق این شبکه بوده از سوی چهار مرد نقابدار ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شده است. در بررسی های بعدی مشخص شد چهار مرد نقابدار، نگهبان پروژه را که مرد جوانی بود به شدت کتک زده و تلفن همراهش را هم به سرقت برده اند.

نگهبان پروژه که تنها شاهد این آدم ربایی بود به پلیس گفت: ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح بود که مدیر عامل با خودرو ۲۰۶ جلوی ساختمان توقف کرد. وقتی از خودرو اش پیاده شد خودرو مگان مشکی رنگی جلوی خودروی مدیر عامل توقف کرد و سه مرد نقابدار که لباس مشکی مأموران پلیس نوپو را پوشیده و مسلح به باتوم برقی بودند از داخل خودرو پیاده شدند و مدیرعامل را بدون اینکه حکمی نشان دهند یا سؤالی بپرسند به زور به داخل خودرو مگان کشاندند.

در حالی که مدیر عامل در مقابل آنها مقاومت می کرد من به آنها مشکوک شدم و با گوشی همراهم تلفن پلیس را گرفتم تا موضوع را اطلاع دهم که سه نفر از آنها به من حمله کردند و گوشی ام را گرفتند. مردان مهاجم که فقط چشمانشان مشخص بود مرا با باتوم برقی و مشت و لگد به شدت کتک زدند و گوشی ام را زیر پایشان له کردند و بعد هم گوشی له شده را برداشتند و به سرعت با خودرو مگان از محل گریختند. وقتی خواستم شماره پلاک خودروی آنها را یادداشت کنم، متوجه شدم روی پلاک را با چسب پوشانده اند.

پس از طرح این شکایت تیمی زبده از مأموران مبارزه با آدم ربایی پلیس آگاهی دست به تحقیق زدند. در حالی که کارآگاهان، تحقیقات را برای شناسایی آدم ربایان آغاز کرده بودند، بررسی ها نشان داد آدم ربایان چند ساعت بعد از حادثه مجری سابق صدا و سیما را آزاد کرده اند. همچنین مشخص شد آدم ربایان در این حادثه کیف دستی مرد ربوده شده را که حاوی مدارک و چک و پول بود، سرقت کرده اند. تحقیقات درباره این حادثه از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.

نگهبان پروژه مسکونی مهستان به خبرنگار ما گفت: مردان نقابدار باتوم برقی داشتند و از نوع پوششان فکر کردم مأمور پلیس هستند اما بعد فهمیدم آنها آدم ربا بوده اند. بعد از حادثه ما به شدت شوکه شده بودیم که نزدیک ظهر مشاهده کردیم مدیر عامل پروژه وارد ساختمان شد و فهمیدیم آدم ربایان او را بعد از چند ساعت آزاد کرده اند.

وی در ادامه گفت: من درباره انگیزه این حادثه خبری ندارم اما تا جایی که اطلاع دارم این پروژه در این دوسال که در حال ساخت است، هیچ مشکلی نداشته و درگیری پیش نیامده است.

انتهای خبر