توقف پخش سریال در حاشیه

با این جایگزینی، مجموعه «در حاشیه» مهران مدیری زودتر از موعد رسمی اعلام شده به پایان می‌رسد. به گزارش اعتدال پرس، هر چند شبکه سه تاکنون خبری رسمی مبنی بر پایان سریال «در حاشیه» آن هم زودتر از موعد مقرر اعلام نکرده است اما تبلیغ سریال جدید «شمعدونی»، از پایان زودهنگام سریال مدیری خبر می‌دهد. […]

با این جایگزینی، مجموعه «در حاشیه» مهران مدیری زودتر از موعد رسمی اعلام شده به پایان می‌رسد.

به گزارش اعتدال پرس، هر چند شبکه سه تاکنون خبری رسمی مبنی بر پایان سریال «در حاشیه» آن هم زودتر از موعد مقرر اعلام نکرده است اما تبلیغ سریال جدید «شمعدونی»، از پایان زودهنگام سریال مدیری خبر می‌دهد.

به نظر می‌رسد انتقادهای پزشکان و در پی آنها وکلا، مدیران تلویزیون را سرانجام مجاب کرده است که نسبت به پایان دادن قسمت‌های این سریال آن‌هم زودتر از موعد معین تصمیم بگیرند.

این در حالی است که پیش از آغاز پخش سریال «در حاشیه» که در ابتدا «اتاق عمل» نام داشت، نظرات پیشنهادی وزارت بهداشت و سلامت، سازندگان این مجموعه را به توقف مقطعی و در پی آن تغییر فیلمنامه وا داشت، اما تغییر فیلمنامه هم در نهایت راهگشا نبود تا پس از پخش سریال مهران مدیری، انتقادها آغاز شده و دامنه‌ آن حتی به وکلا کشیده شود.

اعتراض‌ پزشکان پس از پخش قسمت‌های ابتدایی، همچنین با واکنش از سوی سازندگان سریال «در حاشیه» همراه بود که بخش‌های مربوط به تخلفات بیمارستانی برای پایان دادن به حاشیه‌ها از قسمت ۳۰ حذف می‌شود و در فاز جدید نیز از این بخش‌ها خبری نیست، اما حتی این خبر هم در نهایت تاثیر چندانی بر روند اعتراض‌ها نگذاشت.

غلامرضا میرحسینی، مدیر شبکه سوم سیما روز گذشته گفت: فاز دوم به گونه‌ای طراحی می‌شود که جذاب‌تر باشد. در این فاز شخصیت‌های اصلی قصه به‌دلیل اینکه مردم آنها را پذیرفته‌اند دوباره در کنار هم قرار می‌گیرند و حدود چهار موقعیت داستانی یا موضوع برای نگارش این فاز در نظر گرفته شده است.
مجموعه «شمعدونی» به کارگردانی سروش صحت قرار است از شنبه ۵ اردیبهشت پخش خود را به شکل هر شبی آغاز کند. پایان پخش مجموعه طنز «در حاشیه» پنج‌شنبه – سوم اردیبهشت‌ماه – خواهد بود.

انتهای خبر