رئیس جدید جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شد

مجید محتشمی در جلسه روز گذشته به عنوان رئیس جدید جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، مجید محتشمی رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به جلسه عصر دیروز تشکل مطبوعش اظهار داشت: جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان با اکثریت تشکیل شد و دستور کار اول این تشکل برگزاری انتخابات هیئت […]

مجید محتشمی در جلسه روز گذشته به عنوان رئیس جدید جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از تسنیم، مجید محتشمی رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به جلسه عصر دیروز تشکل مطبوعش اظهار داشت: جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان با اکثریت تشکیل شد و دستور کار اول این تشکل برگزاری انتخابات هیئت رئیسه جدید جبهه اصلاح‌طلبان بود.

وی ادامه داد: در این جلسه مجید محتشمی به عنوان رئیس، سعید یاری به عنوان نایب‌رئیس اول، فرح خسروی به عنوان نایب‌رئیس دوم، احمد شریف به عنوان سخنگو و منوچهر مرادی به عنوان دبیر جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شدند.

رئیس جبهه اصلاح‌طلبان افزود: همچنین در جلسه عصر امروز درباره کمیته انتخابات بحث صورت گرفت و محمدحسن باقرزاده به عنوان رئیس کمیته انتخابات جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شدند. در این جلسه درباره تشکیل کمیته‌ای تحت عنوان کمیته هسته‌ای بحث شد و قرار شد که این کمیته با مسئولیت آقای یاری قرار شد مسئولیت مذاکره با تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را برعهده گیرد و برگزاری جلسه مشترک با تیم مذاکره‌کننده را مطرح کند و در صورت وجود شرایط لازم پیشنهادات جبهه اصلاح‌طلبان به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ارائه شود.

محتشمی در پایان ضمن حمایت از طرح استانی شدن انتخابات، خاطرنشان کرد: به وزارت کشور توصیه می‌شود که طرح استانی شدن انتخابات که به نوعی باعث نزدیک شدن به انتخابات حزبی می‌شود را هرچه سریع‌تر پیگیری کنند.

انتهای خبر