تغییرات گسترده قالیباف در شهرداری تهران/ شهرداران ۹ منطقه تهران تغییر کرد

در حکمی از سوی شهردار تهران، شهرداران ۹ منطقه تهران تغییر کردند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران پس از تغییراتی در سطوح معاونین خود، این بار تغییراتی را در سطح شهرداران مناطق آغاز کرد. بر این اساس عابد ملکی شهردار پیشین منطقه دو تهران به عنوان شهردار […]

image_pdfimage_print

در حکمی از سوی شهردار تهران، شهرداران ۹ منطقه تهران تغییر کردند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران پس از تغییراتی در سطوح معاونین خود، این بار تغییراتی را در سطح شهرداران مناطق آغاز کرد.

بر این اساس عابد ملکی شهردار پیشین منطقه دو تهران به عنوان شهردار منطقه ۱۲ معرفی و جایگزین محمدنژاد در این سمت شد. همچنین نظری به عنوان شهردار جدید منطقه دو تهران منصوب شد.

علاوه بر این پس از انتصاب علیرضا جاوید به عنوان معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، بهاری به شهرداری منطقه چهار تهران رفت و به دنبال حضور پژمان پشمچی زاده، شهردار پیشین منطقه پنج در سمت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، اسدی، شهردار پیشین منطقه ۱۶ به عنوان شهردار جدید منطقه پنج منصوب شد.

نصرالله آبادیان نیز پس از سپری کردن دوره سرپرستی در شهرداری منطقه ۱۱، به عنوان شهردار این منطقه منصوب شد. علاوه بر این نوری نیز به شهرداری منطقه هشت رفت و جایگزین سعید طلوعی، شهردار پیشین این منطقه شد.

در ادامه جا به جایی‌های صورت گرفته در شهرداری‌های مناطق حمیدی جایگزین تورج فرهادی در شهرداری منطقه ۱۴ تهران شد، میرزاقلی نیز به عنوان شهردار جدید منطقه ۱۶ منصوب شد. ضمن اینکه بافرانی نیز به عنوان شهردار منطقه ۲۱ تهران معرفی گردید.

انتهای خبر