نشریه زنان امروز توقیف شد

هیئت نظارت بر مطبوعات مجله «زنان امروز» را به دلیل ترویج و توجیه «ازدواج سفید» توقیف کرد و پرونده این نشریه را به دادگاه ارسال کرد. به گزارش اعتدال پرس، هیئت نظارت بر مطبوعات در نشست اخیر خود پس از بررسی پرونده نشریه زنان امروز، این نشریه را به دلیل انتشار مطالبی مغایر با ارزش‌های دینی […]

هیئت نظارت بر مطبوعات مجله «زنان امروز» را به دلیل ترویج و توجیه «ازدواج سفید» توقیف کرد و پرونده این نشریه را به دادگاه ارسال کرد.

به گزارش اعتدال پرس، هیئت نظارت بر مطبوعات در نشست اخیر خود پس از بررسی پرونده نشریه زنان امروز، این نشریه را به دلیل انتشار مطالبی مغایر با ارزش‌های دینی و ملی توقیف و پرونده را به دادگاه ارجاع داد.۵

در جلسه صبح امروز (دوشنبه ۷ اردیبهشت) هیئت نظارت بر مطبوعات، موضوع ترویج پدیده مغایر با ارزش‌های دینی و ملی که به «ازدواج سفید» مصطلح شده، مطرح شد و برخی مطالب مجله «زنان امروز» مصداق ترویج و توجیه این ناهنجاری تشخیص داده شد و بر اساس بند ۲ ماده ۶ قانون مطبوعات مغایر با عفت عمومی دانسته  و منجر به توقیف نشریه و ارجاع آن به دادگاه شد.

زنان امروز ماهنامه‌ای به مدیرمسئولی شهلا شرکت است که انتشار آن در خردادماه ۱۳۹۳ پس از نزدیک به هفت سال توقیف از سر گرفته شده بود.

انتهای خبر