پزشکیان: اصلاح‌طلبان در دولت فراجناحی توقع چندانی نداشته باشند

نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه در دولت فراجناحی افراد بر اساس شایستگی انتخاب می‌شوند، گفت: در دولت فراجناحی افراد براساس مهارت و شایستگی‌های خود انتخاب می شوند و جریان اصلاحات باید نسبت به این امر توجه کند. به گزارش  اعتدال پرس، مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه قضاوت درباره تعامل […]

نماینده اصلاح‌طلب مجلس با بیان اینکه در دولت فراجناحی افراد بر اساس شایستگی انتخاب می‌شوند، گفت: در دولت فراجناحی افراد براساس مهارت و شایستگی‌های خود انتخاب می شوند و جریان اصلاحات باید نسبت به این امر توجه کند.
به گزارش  اعتدال پرس، مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با بیان اینکه قضاوت درباره تعامل دولت روحانی با جریان‌ها و گروه‌های سیاسی زود است، گفت: کار فراجناحی کردن کار سختی نیست و اتفاقاً کار ساده‌ و درستی است، اما قضاوت درباره اینکه دولت در نظر دارد چگونه دولت فراجناحی تشکیل دهد و از افراد استفاده کند، نیاز به زمان دارد.
وی با بیان آنکه تعامل دولت با جریان‌ها و گروه‌های سیاسی بستگی به انتخاب روحانی در تعیین وزرا دارد گفت: باید دید که در دولت روحانی از افراد چگونه استفاده می شود و‌ آیا عارف در اعضای دولت ایشان خواهند بود تا بتوانیم نتیجه گیری منطقی‌ای از عملکرد ایشان داشته باشیم.
پزشکیان با بیان اینکه در دولت فراجناحی اصلاح طلبان نباید توقع چندانی داشته باشند گفت:‌ در دولت فراجناحی افراد براساس مهارت و شایستگی‌های خود انتخاب می شوند و جریان اصلاحات باید نسبت به این امر توجه کند.
وی در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از عدم تبریک خاتمی به روحانی چیست اظهار داشت: از کجا می دانید که آقای خاتمی به حجت السلام و المسلمین تبریک نگفته باشد چرا که اخبار مربوط به آقای خاتمی در رسانه‌ها به طور کامل درج نمی شود.
پزشکیان در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر توصیه وی به روحانی گفت: اگر من به جای روحانی بودم از همه جوامعی که در انتخابات شرکت کردند هم در نظر و عمل استفاده می کردم و در به آنان میدان اجرایی می دادم تا نیروهای کارآمد خانه‌نشین نشوند و هم کشور با فشارها را کاهش دهد و بهبود وضعیت خود را بهبود بخشد.

وی در پاسخی به سوالی مبنی بر همکاری وی در وزرات بهداشت دولت روحانی گفت: تعامل وظیفه همه است و اولویت در اجرای برنامه‌ها نیر اجرای قانون است اما در این زمینه پیشنهادی داده نشده است و خبری ندارم.

پزشکیان با بیان اینکه قانونمداری بسیاری ازمشکلات را حل خواهد کرد، اظهار داشت: اگر قانون به درستی اجراشود عدالت به درستی محقق شده و مطالبات مردم به درستی محق خواهدشد.

انتهای خبر