ابر بدهکار بانکی، سایه به سایه رئیس جمهور منتخب

همراهی چند باره یکی از ابربدهکاران بانکی با رئیس جمهور منتخب در مراسم های خصوصی و عمومی نگرانی علاقه مندان به دولت جدید را برانگیخته است. به گزارش خبرنگار جهان، روز پنج شنبه هفته گذشته و در مراسم تقدیر از فعالان ستادها و نزدیکان حجت الاسلام حسن روحانی حاضران شاهد حضور دوباره آقای “م” از […]

همراهی چند باره یکی از ابربدهکاران بانکی با رئیس جمهور منتخب در مراسم های خصوصی و عمومی نگرانی علاقه مندان به دولت جدید را برانگیخته است.

به گزارش خبرنگار جهان، روز پنج شنبه هفته گذشته و در مراسم تقدیر از فعالان ستادها و نزدیکان حجت الاسلام حسن روحانی حاضران شاهد حضور دوباره آقای “م” از مهم ترین و بزرگترین بدهکاران بانکی دوشادوش رئیس جمهور منتخب و نزدیکان وی بودند.

پیش از این نیز در مراسم تجدید بیعت رئیس جمهور منتخب در حرم امام راحل (ره) همراهی این فرد با حجت الاسلام حسن روحانی موجب شگفتی حاضران شده بود.

آقای “م” از مهم ترین بدهکاران سابقه دار بانکی است که پیش از این نیز به دلیل معوقات گسترده بانکی حکم جلب وی از سوی بانکهای دولتی و خصوصی شده صادر شده بود. همچنین سال گذشته به دلیل بدهی هنگفت اجرائیه مصادره اموال وی از سوی یکی از بانکهای خصوصی صادر گردید اما همراه با لابی گسترده او مجوز بانک صادر کننده اجرائیه از سوی بانک مرکزی لغو و این بانک با چند صندوق ادغام گردید!

وی سال گذشته و در پی اعتراض رییس جمهور به عدم برخورد با بدهکاران بزرگ بانکی در گفتگوی تلویزیونی به همراه جمعی از دیگر بدهکاران به دادستانی کل کشور احضار گردید که با توجه به سابقه و قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد اقتصادی انتظار می رود که در آینده عدالت در مورد او نیز اجرا شود.

از آنجا که رییس جمهور منتخب شخصی پاک دست هستند، تردیدی نیست که حضور این شخص در کنار حجت الاسلام روحانی به معنای حمایت رییس جمهور منتخب از وی نیست اما از آنجا که برخی افراد وقتی به قدرت می رسند مورد هدف افراد ویژه خوار قرار می گیرند، انتظار می رود که دکتر روحانی -که نشان داده عزمش برای خدمت به مردم جزم است- مراقبت بیشتری در اینگونه موارد بنماید. تاکید می شود که انتشار این گزارش نه در راستای تخریب بلکه از سر دلسوزی و کمک به رییس جمهور منتخب منتشر شده است.

انتهای خبر