کمالوندی: دستوری از جانب رهبری برای انتشار فکت شیت نبوده است

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دستوری از جانب مقام معظم رهبری برای انتشار فکت شیت ایرانی نبوده، یادآور شد: اگر دستوری از جانب ایشان صادر شود، مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در حاشیه همایش «انرژی هسته‌ای؛ دیروز، امروز، […]

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دستوری از جانب مقام معظم رهبری برای انتشار فکت شیت ایرانی نبوده، یادآور شد: اگر دستوری از جانب ایشان صادر شود، مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در حاشیه همایش «انرژی هسته‌ای؛ دیروز، امروز، فردا» در دانشگاه شریف و در جمع خبرنگاران درباره مطالب منتشر شده مبنی بر مطالبه مقام معظم رهبری برای انتشار فکت شیت ایرانی، گفت: اگر دستوری از جانب ایشان صادر شود، مطاع است و بلافاصله اجرا می‌شود، ولی دستوری از سوی ایشان نبوده است.

وی در عین حال یادآور شد: اگرچه ما مسئول فکت شیت نیستیم. اما دستوری از جانب ایشان نبوده است. کمالوندی گفت: آنچه تا به حال از سوی مقامات کشورمان نظیر آقایان ظریف و صالحی گفته شده، امهات موضوعات هستند و به نوعی فکت شیت ماست.

وی درباره مذاکرات اخیر در وین نیز عنوان کرد: بخشی از اختلاف نظرها در مذاکرات حل شده است و امیدواریم بقیه مسائل باقی مانده نیز حل شود. سخنگوی سازمان انرژی اتمی همچنین درباره مذاکرات ایران و آژانس نیز خاطرنشان کرد: آنچه با آژانس مورد گفت‌وگو قرار می‌گیرد، برای حل و رفع ابهامات ساختگی در چارچوب مطالعات ادعایی است.

انتهای خبر