ردصلاحیت ۷ عضو پیشنهادی هیات موسس حزب اتحاد ملت از سوی وزارت اطلاعات

معاون سیاسی وزیر کشور در خصوص ارائه درخواست به وزارت کشور برای تشکیل مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: درخواست آنان در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد. اطلاعات با ۷ نفر از اعضای حزب اتحاد ملت موافق نبود/ بررسی درخواست مجمع ایثارگان انقلاب اسلامی به گزارش اعتدال پرس به نقل از […]

معاون سیاسی وزیر کشور در خصوص ارائه درخواست به وزارت کشور برای تشکیل مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: درخواست آنان در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مطرح و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اطلاعات با ۷ نفر از اعضای حزب اتحاد ملت موافق نبود/ بررسی درخواست مجمع ایثارگان انقلاب اسلامی

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایلنا، حسین مقیمی در حاشیه جلسه هم اندیشی دیدار دبیران کل احزاب با معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر انتشار اخباری در مورد ارائه درخواست مجوز از سوی چند تن از اعضای سازمان مجاهدین انقلاب تحت عنوان مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی به وزارت کشور،‌گفت:‌هر مجوزی که به وزارت کشور ارسال می شود این وزارتخانه درخواست‌ها و اسناد و مدارک ارائه شده را بررسی می کند که آیا این افراد می توانند مجوز اخذ کنند یا خیر.

وی ادامه داد: این پرونده نیز در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مطرح و در آنجا برای تشکیل حزب یا عدم مجوزبه آن تصمیم‌گیری می‌شود.

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به این پرسش که آیا این روند برای اعضای حزب اتحاد ملت ایران اسلامی نیز رعایت شده است یا خیر اظهار کرد: برای تشکیل این حزب ۱۵ اسامی اعلام شد که اطلاعات با ۷ نفر از آنها موافق نبود و این حزب با ۸ نفر تشکیل شد.

انتهای خبر