پاسخ سردار کریمیان به شایعه خرید سهام تیم تراکتورسازی و انتقال آن به تهران

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: این باشگاه متعلق به آذربایجان است و برای همیشه در آذربایجان می‌ماند و شایعات اخیر در مورد انتقال آن صحت ندارد. به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، غلام‌عسگر‌ کریمیان اظهار کرد: باشگاه تراکتورسازی در حساس‌ترین مقطع زمانی خود قرار داشته و تنها سه بازی تا […]

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: این باشگاه متعلق به آذربایجان است و برای همیشه در آذربایجان می‌ماند و شایعات اخیر در مورد انتقال آن صحت ندارد.

به گزارش اعتدال پرس(اعتدال آذربایجان) به نقل از فارس، غلام‌عسگر‌ کریمیان اظهار کرد: باشگاه تراکتورسازی در حساس‌ترین مقطع زمانی خود قرار داشته و تنها سه بازی تا نخستین قهرمانی خود در لیگ برتر فوتبال کشور فاصله دارد.

وی گفت: در این برهه حساس زمانی شایعاتی همانند خرید سهام این باشگاه توسط یک شرکت خودروسازی و انتقال آن به تهران و یا مذاکره باشگاه سپاهان با مهدی کیانی، تنها برای برهم زدن آرامش تیم تراکتورسازی و گرفتن تمرکز این تیم برای قهرمانی از سوی بدخواهان طرح‌ریزی شده است.

کریمیان اضافه کرد: قاطعانه می‌گویم که باشگاه تراکتورسازی متعلق به آذربایجان و مردم این منطقه بوده و هیچگاه به شهر و استان دیگری انتقال نمی‌یابد و تمام شایعات ذکر شده در این مورد کذب محض است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: دفتر باشگاه تراکتورسازی در تهران برای پیگیری بهتر امور و مسائل اقتصادی بوده و مقر اصلی باشگاه در تبریز و جنب کارخانه است و تمام مسائل مهم باشگاه نظیر مکاتبات و عقد رسمی با بازیکنان در تبریز صورت می‌گیرد.

کریمیان یادآور شد: در مورد مذاکره باشگاه سپاهان با مهدی کیانی، باشگاه اصفهانی رسماً اطلاعیه‌ای صادر و آن را تکذیب کرد.

وی از هواداران باشگاه تراکتورسازی خواست به شایعات توجه نکنند و گفت: تیم تراکتورسازی تا قهرمانی در لیگ برتر ۲۷۰ دقیقه فاصله دارد لذا از تماشاگران و هواداران تیم می‌خواهیم با حضور خود در ورزشگاه یار دروازهم تیم باشند و موجبات پیروزی تراکتورسازی در بازی‌های باقیمانده را فراهم کنند.

این گزارش حاکی است، در روزهای اخیر یکی از سایت‌های ورزشی خبری مبنی بر پیشنهاد خرید سهام باشگاه تراکتورسازی را از سوی یک شرکت خودروسازی و گشایش دفتر تهران باشگاه تراکتور مطرح کرده است.

 

انتهای خبر