انتقاد عضو شورای شهر تبریز: تغییر کاربری بیمارستان “بابک” چه توجیهی دارد؟

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، از تغییر کاربری بیمارستان بابک تبریز انتقاد کرد. به گزارش اعتدال پرس، داوود امیرحقیان، با بیان این مطلب اظهار داشت: بیمارستان بابک یکی از معدود مراکز درمانی و پزشکی در منطقه غرب تبریز بود و از این رو نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های سلامت این محدوده کم‌برخوردار از شهر داشت. […]

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، از تغییر کاربری بیمارستان بابک تبریز انتقاد کرد.

به گزارش اعتدال پرس، داوود امیرحقیان، با بیان این مطلب اظهار داشت: بیمارستان بابک یکی از معدود مراکز درمانی و پزشکی در منطقه غرب تبریز بود و از این رو نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های سلامت این محدوده کم‌برخوردار از شهر داشت.

وی با طرح این سوال که تغییر وضعیت این بیمارستان قدیمی به کاربری مسکونی، بدون ایجاد مرکز جایگزین، چه توجیهی دارد؟ خاطرنشان کرد: با تغییر کاربری این بیمارستان، شاهدیم که نیازهای اساسی درمانی و سلامتی شهروندان غرب تبریز به سایر مناطق شهر، سرازیر شده است؛  این امر موجب ترافیک و تاخیر در رسیدن‌به موقع بیماران اورژانسی به مراکز درمانی مورد نیاز می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز، متذکر شد: مسئولان حوزه سلامت استان باید ضمن توضیح در مورد این اقدام، نسبت به ایجاد مرکز جایگزین درمانی در غرب تبریز، اقدام کنند.

انتهای خبر