نمایشگاه نامه های بی جواب استوتچی در شورای شهر تبریز/ معاون شهردار: این حرکت، تشویش اذهان عمومی است! +تصاویر

محمد حسن اسوتچی امروز با نصب نامه های شورای شهر به شهرداری که بی پاسخ مانده اند خبر ساز شد. به گزارش اعتدال پرس، با پایان مهلت دو هفته ای محمد حسن اسوتچی، عضو شورای شهر تبریز به شهردار تبریز برای پاسخ دادن به نامه های این شورا، این عضو شورا در جلسه صبح امروز […]

محمد حسن اسوتچی امروز با نصب نامه های شورای شهر به شهرداری که بی پاسخ مانده اند خبر ساز شد.

به گزارش اعتدال پرس، با پایان مهلت دو هفته ای محمد حسن اسوتچی، عضو شورای شهر تبریز به شهردار تبریز برای پاسخ دادن به نامه های این شورا، این عضو شورا در جلسه صبح امروز شورای شهر با نصب پلاکاردی در سالن محل تشکیل جلسه، تعدادی از نامه های شورا به شهرداری را که جوابی به آنها داده نشده است به نمایش عموم گذاشت که موجب به حاشیه رفتن این جلسه شد.

اسوتچی که پیش از این تاکید بر پیگیری رئیس شورا در مورد پاسخ نامه ها شده بود، در این پلاکارد با انتقاد از عدم اقتدار لازم شورای شهر در پیگیری نامه های خود از شهردار تبریز، این حرکت اعتراضی را انجام داد.

شهرام دبیری، رئیس شورای شهر تبریز از معاون شهردار که به نمایندگی از نجفی، شهردار تبریز به سوالات اعضای شورا در این جلسه پاسخ می داد، درخواست کرد تا نسبت به این نامه ها توضیح دهد و علت پاسخ ندادن احتمالی به این نامه ها را بدهد.

مرتضی آبدار، معاون اقتصادی و سرمایه شهردار تبریز با ابراز تاسف از این اقدام اسوتچی، گفت: این حرکت در جهت تشویش اذهان عمومی است تا اقدامات مثبت شهرداری تبریز زیر سوال برود.

وی با بیان اینکه شهرداری به نامه های شرا پاسخ داده است، اذعان کرد: اگر کسی از پاسخ شهرداری قانع نمی شود مشکل ما نیست.

معاون شهردار تبریز تصریح کرد: بهتر است جواب این نامه ها نیز ذیل آنها نصب می شد تا همگی متوجه شوند که به آنها پاسخ داده شده است.

اسوتچی در اعتراض به صحبت های آبدار، اظهار کرد: اکنون که شهردار در جلسه حضور ندارد، معاون وی کلاس اخلاق می گذارد و به کار بردن عبارت تشویش اذهان عمومی بجا نیست و آبدار نمی تواند این را بیان کند.

این درگیری لفظی، جلسه شورا را تحت الشعاع قرار داد که دبیری ورود کرده و از به کش دار شدن آن جلوگیری کرد.

علی شیاری، دیگر عضو شورای شهر با تایید صحبت های اسوتچی، خطاب به دبیری گفت: باید قبول کنیم که نظارت در شورای شهر وجود ندارد و ما در این زمینه سکوت کردیم و وقتی هم اسوتچی چیزی می گوید نباید ناراحت شویم.

وی با بیان اینکه این نامه های بی پاسخ بیش از آن است که اینجا نصب شده، اذعان داشت: برخی نامه ها ماه ها است که در شهرداری ناپدید شده است و خبری از آنها نیست.

Image title

 

Image title

 

 

انتهای خبر