بازداشت رئیس خبرگزاری مهر به دلیل انتشار خبر مربوط به کهریزک

مدیرعامل خبرگزاری مهر از بازداشت ۸ ساعته خود در شعبه ۱۲ دادسرای تهران به دلیل انتشار خبر مربوط به متهمان پرونده کهریزک خبر داد. به گزارش اعتدال پرس، رضا مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به بازداشت خود طی روز گذشته در شعبه ۱۲ دادسرای تهران اظهار داشت: بنده به منظور رسیدگی […]

مدیرعامل خبرگزاری مهر از بازداشت ۸ ساعته خود در شعبه ۱۲ دادسرای تهران به دلیل انتشار خبر مربوط به متهمان پرونده کهریزک خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس، رضا مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به بازداشت خود طی روز گذشته در شعبه ۱۲ دادسرای تهران اظهار داشت: بنده به منظور رسیدگی به چند پرونده مربوط به خبرگزاری مهر وارد دادسرا شدم که در آنجا همزمان خبر مربوط به متهمان کهریزک در خبرگزاری مهر منتشر شد.

 مدیرعامل خبرگزاری مهر افزود: به دنبال انتشار خبر مربوط به پرونده متهمان کهریزک معاون دادستان درخواست کرد تا این خبر از سایت این خبرگزاری حذف شود.
 
وی ادامه داد: بر همین اساس هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و خبر سریعاً حذف شد.
 
مقدسی ابراز داشت: با همه تفاسیر به دستور دادستان اجازه خروج بنده از شعبه ۱۲ دادسرای تهران داده نشد به طوری که تا ساعت ۱۷ اجازه خروج از این مکان را نداشتم.
 
وی با بیان اینکه مدت‌ زمان بازداشت بنده  ۸ ساعت به طول انجامید، ‌اضافه کرد: ساعت ۱۷ پس از تفهیم اتهام و بازجویی‌های به عمل آمده با قرار کفالت از دادسرا خارج شدم.
 
مقدسی خاطرنشان کرد: در این باره تشکیل پرونده داده شده و قرار است به این موضوع رسیدگی شود.

انتهای خبر