مدیرکل صداوسیمای استان در دیدار با عضو هیئت رئیسه مجلس: جلب رضایت مخاطب و تولید برنامه های کیفی، رویکرد اصلی شبکه استانی است

نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از عملکرد رسانه ملی، تعامل سازنده صدا و سیما با مسئولان را در توسعه استان مهم خواند . به گزارش اعتدال پرس، منادی جایگاه رسانه را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین دستگاه […]

نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از عملکرد رسانه ملی، تعامل سازنده صدا و سیما با مسئولان را در توسعه استان مهم خواند .

به گزارش اعتدال پرس، منادی جایگاه رسانه را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین دستگاه های کشور در بستر سازی برای رفع مشکلات مردم و کاربردی کردن فرامین مقام معظم رهبری در جامعه مهم ارزیابی و خاطر نشان کرد : نقش شبکه های ملی و استانی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه و شناسایی ظرفیت های منطقه مهمتر از هر رسانه ای است .

در حال نمایش IMG_4879.jpgعضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود : قطعاً در شرایط فعلی ، با توجه به هجمه های دشمنان نظام ، اقدامات هوشمندانه رسانه در خنثی سازی توطئه های نظام سلطه بسیار موثر است . وی در پایان خواستار توسعه پوشش شبکه دیجیتال در شهرستان اسکو شد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این دیدار اعتماد مردم به رسانه ملی را سرمایه ای ارزشمند و افتخاری بزرگ برای رسانه عنوان کرد و جلب رضایت و اعتماد مخاطب و تولید برنامه های کیفی برای مخاطبان را از رویکردهای اصلی شبکه استانی برشمرد .

سید محسن لطیفی با تاکید بر نقش مهم نمایندگان استان در رشد و توسعه استان گفت : نمایندگان استان پتانسیل بسیار خوبی برای پیشبرد برنامه های مختلف در  استان محسوب می شوند و رسانه سعی می کند با بهره گیری از آنان در مباحث کارشناسی به نحو احسن از این ظرفیت ها استفاده کند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه صدا و سیما با محور قراردادن چهار اصل دین ، اخلاق ، امید و آگاهی به عنوان یک دانشگاه عمومی وظیفه خطیر آگاهی بخشی ، اطلاع رسانی ، بصیرت دهی ، فرهنگ سازی و رفتار سازی را در کشور بر عهده دارد ، افزود :  با برنامه سازی و تولیدات فاخر در تمامی زمینه ها ، سعی می کنیم اهداف رسانه ملی را در زمینه های مختلف تحقق بخشیم.

در حال نمایش IMG_4903.jpg

 

انتهای خبر