مدیرکل جدید ورزش و جوانان آذربایجان غربی منصوب شد

طی جکمی از سوی گودرزی وزیر ورزش و جوانان، مدیرکل جدید آذربایجان غربی معرفی شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان غربی شد. علی خلیلی از سال ۹۱ ریاست اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی را بر عهده داشت که پس از سه سال با حکم وزیر […]

طی جکمی از سوی گودرزی وزیر ورزش و جوانان، مدیرکل جدید آذربایجان غربی معرفی شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان غربی شد.

علی خلیلی از سال ۹۱ ریاست اداره‌کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی را بر عهده داشت که پس از سه سال با حکم وزیر ورزش و جوانان تودیع و عبدالله چمن‌گلی مربی تیم ملی کشتی فرنگی به این سمت منصوب شد.

بعد از ظهر امروز طی مراسمی از علی خلیلی مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با حضور معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان و استاندار آذربایجان غربی تقدیر و عبدالله چمن‌گلی به عنوان مدیرکل حدید اداره ورزش وجوانان آذربایجان غربی معرفی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در ابتدای این مراسم که در سالن کانون جوانان بسیج برگزار شد، ضمن ارائه عملکردی از دو سال تصدی ریاست خود، اظهار داشت: از سال ۹۱ تحریم‌های استکبار غرب علیه ایران شروع و همین امر سبب بروز مشکلاتی شد.

علی خلیلی افزود: با اینکه بودجه سازمان ورزش کاهش چشمگیری یافته بود اما همکاری و حمایت وزارت ورزش و خصوصا استاندار آذربایجان غربی سبب شد تا کمبودها زیاد به چشم نیاید.

خلیلی گفت: در حال حاضر تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته آذربایجان غربی نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر است که از این بین ۲۷۴ نفر به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ادامه داد: شاید روزی انتظار نمی‌رفت که ورزشکاری از آذربایجان غربی در وزنه‌برداری حرفی برای گفتن داشته باشد اما در حال حاضر علی میری یکی از امیدهای اصلی کسب مدال طلای المپیک است.

وی تصریح کرد: آذربایجان غربی از نظر نفرات اعزامی به مسابقات اینچئون مقام چهارم را در بین ۳۱ استان کشور کسب کرد و با به دست آوردن ۶ مدال در بازی‌های آسیایی رتبه ششم را به دست آورد.

خلیلی ضمن تبریک به عبدالله چمن‌گلی اذعان کرد: از تمام مسئولان خصوصا استاندار ورزش دوست آذربایجان غربی که در این مدت با حمایت‌ و کمک‌های بی شائبه خود از ورزش استان حمایت کرد، تشکر می‌کنم.

انتهای خبر