امروز در بازار طلا، سکه و ارز چه خبر بود؟ + قیمت‌ها

بعد از آنکه تا اواخر روز گذشته قیمت طلا، سکه و ارز روند نزولی در پیش گرفته خود را ادامه داد امروز نیز نوسان قیمت ها ادامه دارد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، قیمت طلا، سکه و ارز حاکی از کاهش نرخ دلار و ثبات در قیمت یورو است به گونه ای […]

بعد از آنکه تا اواخر روز گذشته قیمت طلا، سکه و ارز روند نزولی در پیش گرفته خود را ادامه داد امروز نیز نوسان قیمت ها ادامه دارد.
امروز در بازار طلا، سکه و ارز چه خبر بود؟ + قیمت‌ها

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایسنا، قیمت طلا، سکه و ارز حاکی از کاهش نرخ دلار و ثبات در قیمت یورو است به گونه ای که امروز چهارشنبه دلار با کاهش ۴۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۳۱۲۰ تومان و یورو با نرخ ۴۱۷۰ تومان معامله شد.

اما روند قیمتی در سکه با وجود اینکه از صبح امروز با افزایش و گاهی کاهش مواجه بود در حدود ساعت ۱۲ در اغلب موارد به قیمت های روز گذشته بازگشت یا با کاهش مواجه بود.

بر اساس آخرین نرخ ها قیمت هرسکه طرح قدیم یک میلیون تومان، طرح جدید یک میلیون و ۲۷ هزار تومان، نیم سکه ۵۵۳ هزار تومان، ربع سکه ۳۶۲ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲۲۵ هزار تومان است.

این در حالی است که بر اساس آخرین قیمت ها در روز گذشته هر سکه طرح قدیم یک میلیون تومان، سکه طرح جدید یک میلیون و ۲۷ هزار تومان، نیم سکه ۵۵۳ هزار تومان، ربع سکه ۳۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی ۲۳۰ هزار تومان بوده است.

همچنین امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۰۱ هزار ۸۱۰ تومان و هر مثقال ۴۴۱ هزار تومان معامله شده است.

اما هر انس طلای جهانی نیز با کاهش نسبت به روز گذشته در آخرین تغییرات ۱۳۴۵ دلار و ۵۰ سنت بوده است.

انتهای خبر