یادگاری های دولت احمدی نژاد در آذربایجان شرقی از زبان استاندار

استاندار آذربایجان شرقی گفت: عدالت محوری و مهرورزی جزو خاطرات برجسته ای است که از دولت دکتر احمدی نژاد در ذهن ملت ایران باقی می ماند. به گزارش اعتدال پرس، احمد علیرضابیگی شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری این استان که با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد، افزود: به وجود آمدن روحیه اعتماد […]

استاندار آذربایجان شرقی گفت: عدالت محوری و مهرورزی جزو خاطرات برجسته ای است که از دولت دکتر احمدی نژاد در ذهن ملت ایران باقی می ماند.

به گزارش اعتدال پرس، احمد علیرضابیگی شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری این استان که با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد، افزود: به وجود آمدن روحیه اعتماد به نفس به پشتوانه تفکرات اسلامی از دستاورد های مهم دولت نهم و دهم است.
وی با اشاره به اینکه طرح های بزرگ عمرانی در این دولت در آذربایجان شرقی اجرا و به بهره برداری رسید، یادآوری کرد: احداث ۳۰۰ کیلومتر آزاد راه و بزرگراه بخشی از این اقدامات است.
علیرضابیگی با بیان اینکه تا پیش از دولت دکتر احمدی نژاد فقط یکهزار و ۲۰۰ کیلومتر راه آسفالت روستایی در آذربایجان شرقی وجود داشت، ادامه داد: در هشت سال اخیر بیش از هفت هزار کیلومتر راه آسفالت روستایی به این میزان اضافه شده است.
وی گفت: هرچند سهم هر دولت از عمران و آبادانی کشور فقط در به ثمر رساندن طرح های عمرانی خلاصه نمی شود، ولی در دولت دکتر احمدی نژاد کارهای بسیار بزرگ و منحصر به فردی اجرا و به بهره برداری رسید.
استاندار آذربایجان شرقی اضافه کرد: افزایش ذخیره آب استان از ۵۰۰ میلیون متر مکعب به بیش از چهار میلیون متر مکعب در دولت های نهم و دهم بخش دیگری از دستاوردهای دولت عدالت محور احمدی نژاد است.
علیرضابیگی با اشاره به نزدیکی سالگرد زلزله شهرهای شمال شرقی استان یادآوری کرد: برنامه ریزی سریع، گسترده و وسیع مسوولان دولتی برای اسکان موقت، تامین مصالح و اسکان دایم مردم مناطق زلزله زده استان موجب شده امروز کمتر سنگینی این حادثه بر شانه هایمان احساس شود.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه باید از این رویداد به عنوان سکوی جهش و توسعه منطقه زلزله استفاده کرد، گفت: با همت و تلاش شبانه روزی مردم و مسوولان توانسته ایم این هدف بزرگ را محقق نماییم.

انتهای خبر