خبر خواهرزاده خاتمی درباره کابینه روحانی

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس معتقد است کابینه حجت‌الاسلام روحانی تا روز تحلیف برای معرفی به خانه ملت آماده نخواهد شد. به گزارش اعتدال پرس، محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: به‌نظرم کابینه آقای روحانی تا روز تحلیف برای معرفی به خانه ملت آماده نمی‌شود. وی افزود: به‌دلیل […]

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس معتقد است کابینه حجت‌الاسلام روحانی تا روز تحلیف برای معرفی به خانه ملت آماده نخواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس، محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: به‌نظرم کابینه آقای روحانی تا روز تحلیف برای معرفی به خانه ملت آماده نمی‌شود.

وی افزود: به‌دلیل اینکه مقام معظم رهبری بر معرفی زودتر کابینه تاکید دارند و آقای روحانی نیز دنبال تحقق این موضوع است، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت که در روز تحلیف یا با فاصله‌ای بسیار کم نسبت به این روز، همکارانش را معرفی کند.

عضو ارشد فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه اگر بحث مصالح ملی در نظر گرفته شود مجلس باید کمک کار دولت باشد، گفت: کمک به دولت، مسئولیت شرعی و قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.

تابش با بیان اینکه مردم در انتخابات ۲۴ خرداد به یک تفکر رأی دادند و ما باید از آن تفکر حمایت کنیم، افزود: اگر نمایندگان بدین صورت رفتار کنند، اقدامات خوب پیش خواهد رفت که البته معتقدم همین گونه خواهد بود.

انتهای خبر