اسنودن پناهنده روسیه شد

شبکه راشا تودی تصویر مدرکی‌که حاکی از اعطای حق پناهندگی موقت یک ساله روسیه به پیمانکار سابق سیا است را منتشر کرد. به گزارش اعتدال پرس، شبکه راشا‌تودی مدرکی که حاکی از دریافت حق پناهندگی موقت یک ساله روسیه به پیمانکار سابق سیا است را منتشر کرد. وکیل ادوادر اسنودن،‌ پیمانکار سابق سیا امروز اعلام […]

شبکه راشا تودی تصویر مدرکی‌که حاکی از اعطای حق پناهندگی موقت یک ساله روسیه به پیمانکار سابق سیا است را منتشر کرد.

به گزارش اعتدال پرس، شبکه راشا‌تودی مدرکی که حاکی از دریافت حق پناهندگی موقت یک ساله روسیه به پیمانکار سابق سیا است را منتشر کرد.

وکیل ادوادر اسنودن،‌ پیمانکار سابق سیا امروز اعلام کرد که موکلش مدارک لازم برای خروج از فرودگاه مسکو و ورود به روسیه را به دست ‌آورده است. آناتولی کوچرانا، امروز به رسانه ها گفت ادوارد اسنودن از روسیه یک سال پناهندگی موقت دریافت کرده است.

وی همچنین گفت از آنجا که بسیاری در دنیا در جستجوی اسنودن هستند طبیعی است که محل اقامت وی مخفی بماند. خبرنگاران شبکه راشا‌تودی نیز که شاهد خروج اسنودن از بخش ترانزیت فرودگاه مسکو بودند این خبر را تایید کردند.

ادوارد اسنودن پس از افشای برنامه جاسوسی گسترده دولت آمریکا از کاربران اینترنتی از هنگ‌کنگ به روسیه فرار کرد و از ۲۶ ژوئن(۵تیر) در بخش ترانزیت فرودگاه مسکو به سر می‌برد.

انتهای خبر