ابلاغ ممنوعیت فعالیت انتخاباتی کارکنان کمیته امداد/ توزیع کالا از یک ماه قبل از انتخابات صورت نمی گیرد

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ابلاغ بخشنامه ای، ضمن تاکید بر ضرورت بی‌طرفی امدادگران کمیته امداد، هرگونه دخالت و فعالیت انتخاباتی کارکنان کمیته امداد در سال جاری را ممنوع اعلام کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از راه دانا ، سید پرویز فتاح در این بخشنامه با توجه به پایان زمان استعفای مدیران دولتی […]

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ابلاغ بخشنامه ای، ضمن تاکید بر ضرورت بی‌طرفی امدادگران کمیته امداد، هرگونه دخالت و فعالیت انتخاباتی کارکنان کمیته امداد در سال جاری را ممنوع اعلام کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از راه دانا ، سید پرویز فتاح در این بخشنامه با توجه به پایان زمان استعفای مدیران دولتی جهت شرکت در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و آغاز غیررسمی فعالیت تبلیغاتی نامزدهای مجلس، از امدادگران و همکاران کمیته امداد خواست: با در پیش گرفتن اصل بیطرفی در انجام وظایف و مسئولیت های خود، از ورود به جناح بندی های سیاسی پرهیز نمایند.

در این بخشنامه که بر اساس مصوبه هیات امنای کمیته امداد صادر شده است، استفاده از هر گونه امکانات، اموال و دارایی ها و نام و نشان کمیته امداد امام خمینی(ره) به نفع نامزدهای مجلس شورای اسلامی ممنوع اعلام شده است.

بر اساس بخشنامه رئیس کمیته امداد، همکاری کارکنان رسمی و قراردادی تمام وقت این نهاد در سطح استان ها و شهرستان ها با ستادهای تبلیغاتی کاندیداها به هر نحو ممنوع بوده و بر ضرورت عدم بهره گیری از عنوان کمیته امداد توسط نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی جهت جلوگیری از بروز هرگونه شائبه دخالت کمیته امداد در فرآیند انتخابات تاکید شده است.

رئیس کمیته امداد در این بخشنامه تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات عمومی به گونه ای برنامه ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع گسترده کالا در میان مددجویان صورت نگیرد.

حراست کمیته امداد مکلف شده است با همکاری ادارات کل حقوقی و بازرسی این نهاد، افراد خاطی را شناسایی و به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان معرفی نماید.

براساس گزارش سایت خبری کمیته امداد، پیش از این رئیس کمیته امداد در مناسبت های مختلف تاکید کرده بود هیچ امدادگری اجازه ورود و دخالت در مسائل سیاسی و انتخاباتی مجلس را نداشته و در گیر دسته بندی های جناحی و سیاسی و انتخاباتی نخواهند شد؛ چرا که در این صورت از کار اصلی که رسیدگی به محرومان است، باز خواهد ماند.

انتهای خبر