توافق جداگانه‌ درباره «پارچین» تکذیب شد

علی اکبر صالحی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص دستیابی به توافقی جداگانه در خصوص مرکز نظامی پارچین گفت: خیر؛ تفاهمی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دست آمده است و در همین چارچوب، عمل خواهد شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: توافق جداگانه‌ای درباره […]

علی اکبر صالحی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص دستیابی به توافقی جداگانه در خصوص مرکز نظامی پارچین گفت: خیر؛ تفاهمی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دست آمده است و در همین چارچوب، عمل خواهد شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مهر، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: توافق جداگانه‌ای درباره بازرسی از مرکز نظامی «پارچین» در کار نیست و بازرسی از این مرکز، در چارچوب توافق هسته‌ای که به دست آمده است، صورت خواهد گرفت.

به گزارش رسانه ملی، علی اکبر صالحی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص دستیابی به توافقی جداگانه در خصوص مرکز نظامی پارچین گفت: خیر؛ تفاهمی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به دست آمده است و در همین چارچوب، عمل خواهد شد.

وی تاکید کرد: شورای عالی امنیت ملی ایران از این مسئله آگاه است.

گفتنی است، ایران و گروه ۱+۵ چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۵ دستیابی به توافقی درباره برنامه هسته ای ایران را در وین پایتخت اتریش اعلام کردند

انتهای خبر